CANİ KOCA CİNAYETİ İTİRAF ETTİ!

Muğla’nın Yatağan ilçesi Yeşilbağcılar Mahallesinde 21 Ocak'ta yanarak hayatını kaybeden 40 yaşındaki Figen Çoban'ın ölümü ile ilgili itiraf geldi. Kocası Mehmet Çoban, eşi Figen Çoban'ı yakarak öldürdüğünü itiraf etti.

CANİ KOCA CİNAYETİ İTİRAF ETTİ!

Olay, Yeşilbağcılar Mahallesi Dağdibi mevkiinde 21 Ocak'ta sabah meydana geldi. 3 çocuk annesi Figen Çoban'ın, kendi üzerine benzin dökerek vücudunu ateşe verdiği iddia edilmişti. Jandarmanın araştırmasında, genç kadının önceki günlerde kendisine gelen bir mesaj nedeniyle eşi Mehmet Çoban (44) ile tartıştığı öğrenildi. Bu gelişme üzerine cinayet şüphesiyle soruşturma başlatıldı.

Yatağan İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, olayla ilgili olarak sürdürdüğü soruşturma çerçevesinde Figen Çoban'ın kocası ile toplam 4 kişi gözaltına alındı. Eşi Mehmet Çoban, eşinin annesi Hatice Çoban, eşinin kardeşi Süleyman Çoban, komşu Vahit gözaltına alınanlar arasında yer aldı. Daha sonra genç kadının kızı Büşra Çoban da gözaltına alındı.
Genç kadının küçük yaştaki 2 çocuğu sosyal hizmetler tarafından gözaltına alındı.

Komşu Vahit, jandarma ekiplerine cinayeti gördüğünü itiraf etti.

Kocası Mehmet, cinayeti işlediğini dile getirdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hülya Karadağ
Hülya Karadağ - 3 ay Önce

Didem Arslan olmasaydı ortaya çıkmayacaktı niye şimdiye kadar tutuklanmadılar niye araştırılmadı illaki TV mi çıkılması gerekli böyle durumlarda

SIRADAKİ HABER

banner90