Çelik ve Ekibi Güven Tazeledi

11 Nolu Yeni Yatağan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin Seçimli Olağan Genel Kurulu Cumartesi günü yapılırken, yönetime tekrar a-day olan eski Kooperatif Başkanı Dilaver Çelik ve ekibi güven tazeledi.

Çelik ve Ekibi Güven Tazeledi
 Halk arasında Yatağan Kamyoncular Kooperatifi olarak bilinen 11 Nolu Yeni Yatağan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin Seçimli Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz Cumartesi günü Kooperatif binasında üyelerin katılımıyla yapıldı. 
Genel Kurul öncesi yapılan 2012 yılı değerlendirmesinde gelir gider tablosu üyelerle paylaşılırken, Kooperatif Başkanı Dilaver Çelik; “2012 yılında şimdiye kadar elde edilen yıllık kar miktarının üzerine çıktık. Önceki yıldan daha fazla kar elde edildiği gibi, önceki kongrede öngörülen gelir gider hesabıyla uyuştuğumuzu da belirtmek istiyorum” dedi ve Kooperatif üyelerine uyarılarda bulunarak; “Kooperatifimiz şu ana kadar ki faaliyetleriyle belli bir seviyeye ulaştı. İçinde bulunduğumuz durum prestijimizi gösteriyor. Ancak şunu unutulmamalı ki kooperatifimizin her üyesi bizi temsil ediyor. Bu nedenle her üyemiz kooperatifimizin bir parçası olduğunun bilincine vararak hareket etmeli. Amacımız kooperatifimizi hep birlikte daha üst seviyelere çıkarabilmek. Çıtayı her zaman yüksek tuttuk ve tutmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 
Yapılan konuşmaların ardından seçimlere geçilirken, 11 Nolu Yeni Yatağan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin yeni yönetimi; Dilaver Çelik, Mehmet Köklü, Nurkan Saray, Nail Erdem Karataş, Taşkın Koca, Ömer Yavaş ve Mustafa Bilgin isimlerinden oluştu, Denetim Kurulu’nda ise Mehmet Biber, Durmuş Turan ve Ufuk Gülduran adlı üyeler yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2013, 19:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER