Cemil Koçar'dan Birlik Çağrısı

Cemil Koçar'dan Birlik Çağrısı

Cemil Koçar'dan Birlik Çağrısı

22 Åžubat Çarşamba günü yapılacak olan Milliyetçi Hareket Partisi Yatağan İlçe Kongresi öncesi adaylığını açıklayan Cemil Koçar, diğer adaylara birlik çağrısında bulundu.

Geçtiğimiz perşembe günü MHP İlçe Teşkilatı,nda yaptığı basın açıklamasıyla adaylığını kamuoyuna duyuran Cemil Koçar, basın açıklamasında da belirttiği gibi birlik ve beraberlik çağrısına devam ediyor.

Bu doğrultuda bir açıklama yapan Cemil Koçar; “geçtiğimiz Perşembe günü yaptığım basın açıklamasındaki gibi tüm partilileri birlik ve beraberliğe davet ediyorum. Gün birlik günüdür. Kırgınlıklar ve küskünlüklerin son bularak tüm MHP,lilerin birlikte hareket etmesinden yanayım. Tüm partilileri kucaklamak, tüm küskünlüklere son vermek ve partiyi tek vücut haline getirmek istiyorum. Partimiz, herkesin rahatça girip çıkabileceği bir parti olmalıdır.

Yönetimim ve delegelerim dışında her hangi bir desteğim yoktur. Hiç kimsenin güdümünde hareket etmiyorum.

Açıklamamı bitirirken diğer aday arkadaşlarıma çağrıda bulunarak “bir olalım, iri olalım, diri olalım” diyorum. Kişisel menfaatlerimizi bir kenara koyarak partimize en iyi hizmeti vermek ve partimizi her zaman dimdik ayakta tutmak için birlikte çalışmaya davet ediyorum. Åžunu bilmelerini isterim ki, kırgınlıklar ve küskünlükler bir MHP,liye yakışmayan hareketlerdir. Kongremizin ilçemize, ilimize ve Türkiyemize hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hakk,tan niyaz ederim”  şeklinde konuştu.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90