Cemiyetten üyelerine sağlık hizmeti anlaşması

Muğla Gazeteciler Cemiyeti (MGC) yönetimi, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında Fethiye’de hizmet veren iki özel hastane ile üyelerine yönelik sağlık hizmetleri indirim anlaşması yaptı. Konuya ilişkin protokol, Özel Fethiye Lokman Hekim Esnaf Hastanesi ve Özel Letoon Hastanesi yönetim kurulu başkanları ile Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut arasında imzalandı.

Cemiyetten üyelerine sağlık hizmeti anlaşması
 Muğla Gazeteciler Cemiyeti sosyal sorumluluk projelerini sürdürüyor. Cemiyet yönetimi bir yandan ilçelerde üyelerinin belirlediği temsilcilerin seçimi çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da üyelerinin yararına olabilecek çalışmalara imza atıyor.

Muğla Gazeteciler Cemiyeti yönetimi sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında Fethiye’de hizmet veren iki özel hastane ile üyelerinin sağlık hizmetlerinden yararlanabilmesine ilişkin indirim anlaşmasında bulundu.

Fethiye’deki protokol imza töreninde, Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut, Yönetim Kurulu Üyeleri Ferit Topaloğlu ve Erkan İlik, Özel Fethiye Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Başoğlu, Hastane Başhekimi Dr. Öztürk Hüral ile Özel Letoon Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Aydemir yer aldı.

Protokol imza törenlerinde konuşan Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut, cemiyetin sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında yürüttü projelere bir yenisini daha eklemekten duyduğu mutluluğu dile getirerek, üye memnuniyetinin kendileri için çok önemli olduğunu ifade etti.

Muğla Gazeteciler Cemiyeti’ni paydaşı olarak gören ve bu yönde üyelerine katkı sunan iki özel hastanenin yönetimine teşekkür eden Başkan Akbulut, “Muğla Gazeteciler Cemiyeti yönetimi sosyal ve eğitim alanındaki çalışmalarına önem veren genç ve dinamik bir yönetim. Cemiyetimiz için kurumsallaşma olmazsa olmazımız. Bu çalışmalarımız kapsamında bugün Fethiye’deyiz. Fethiye’deki iki güzide hastanemiz ile üyelerimize yönelik sağlık indirimi anlaşmasında bulunuyoruz. Bu ortak ve anlamlı çalışmaya imzalarıyla katkı koyan iki hastanemizin yönetim ve çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim. Kendilerini bundan sonra da hep yanımızda görmek istiyoruz. Düzenlediğimiz protokolle yaklaşık 200 üyemiz ve yakını Fethiye’deki bu iki özel hastanelerimizdeki sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanacak. Aynı çalışmayı diğer ilçelerimizde de sürdüreceğiz. Allah hastanelerimizin yokluğunu hissettirmesin. Bu arada anlaşmalarımız hangi ilçede olursa olsun tüm üyelerimizi kapsayacak niteliktedir. Anlaşmamız tüm üyelerimize hayırlı olsun” dedi.  

Özel Fethiye Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Başoğlu, Muğla Gazeteciler Cemiyeti’nin köklü bir meslek kuruluşu olduğunu belirterek, “Muğla’da gazetecilik denince köklü bir kuruluş olan Muğla Gazeteciler Cemiyeti akla gelir. Böylesine anlamlı bir çalışmada bizlerinde katkısının bulunması mutluluk verici. Genç bir yönetime sahip Muğla Gazeteciler Cemiyeti’ne çalışmalarında başarılar diliyorum. Yaptığımız anlaşmadan dolayı mutluyuz. Hastanemizin de sivil toplum örgütlerinin bir araya gelerek kurulduğu bir hastane olduğunu hatırlatır, yine bir sivil toplum örgütüyle dayanışma ve birliktelik sergilemekten onur duyduğumu ifade etmek isterim” dedi.

Özel Letoon Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Aydemir ise, Muğla ilinde kurumsal bir yapı kazanmış Muğla Gazeteciler Cemiyeti ile paydaş bir çalışma yürütmekten dolayı kurumu adına büyük mutluluk yaşadığını dile getirdi. Aydemir, “Bugün Muğla Gazeteciler Cemiyeti ile imzalamış olduğumuz protokolü önemsiyoruz. Zor şartlarda görev yapan basın mensuplarımıza ve yakınlarımıza sağlık hizmeti anlamında katkı sunmak bizler için gurur verici bir gelişme olmuştur. Yaptığımız bu anlaşma her iki taraf için hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Konuşmaların ardından düzenlenen protokol, Muğla Gazeteciler Cemiyeti Yönetim kurulu Başkanı Süleyman Akbulut, Özel Fethiye Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Başoğlu ve Özel Letoon Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Aydemir arasında imzalandı. (Muğla Gazeteciler Cemiyeti Basın Bülteni)

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2017, 13:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96