Çeyrek Finali Garantilediler

Yatağan İlçe Milli Eğitim Voleybol takımı katıldığı Muğla Valilik Voleybol Kupası'nda elde ettiği 2 galibiyet ve 1 mağlubiyet karnesiyle çeyrek finallere kalmayı garantiledi.

Çeyrek Finali Garantilediler
 Muğla Valiliği Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası'nda mücadele eden Yatağan Milli Eğitim Müdürlüğü Voleybol takımı çıktığı 3 karşılaşma sonunda çeyrek finallerde mücadele etmeyi garantiledi.

Turnuva hakkında bilgi veren takım sporcularından Ali Şerefli;  “Voleybol takımımız ilk maçında Teknoloji ve Kültür Kolejini 3-0 yenmiş, ikinci maçında Karşıyaka Mahalle Muhtarlığı'na 3-1 yenilmiş ve üçüncü maçında büyük çekişmeye sahne olan maçta Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'ni 3-2 mağlup etmiştir. Sıralamada ilk dört için, daha yukarıda olmak adına önemli bir maça çıkıyoruz” dedi.

Bilindiği üzere, Yatağan Milli Eğitim Müdürlüğü Voleybol takımı B gurubunda; Karşıyaka Mahalle Muhtarlığı, Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Teknoloji ve Kültür Koleji, Muğla Voleybol Derneği voleybol takım-larına karşı guruplardan çıkmak adına mücadele veriyordu.

Guruplardan çıkmayı garantileyen Yatağan temsilcilerinin amacı çeyrek finallere en iyi derece ile adlarını yazdırmak ve final maçına kadar çıkarak Yatağan'ı en iyi şekilde temsil etmek.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2013, 20:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER