CHP 90 Yaşında

Cumhuriyet Halk Partisinin kuruluşunun 90. Yılı bu gün ilçemizde ve Muğla il merkezinde CHP örgütlerince hazırlanan çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Kutlamalar kapsamında CHP Genel Başkan Yardımcıları Adnan Keskin ve Bülent Tezcan Muğla’ya geliyor.

CHP 90 Yaşında
 CHP Yatağan İlçe Başkanı Kamil Genek yaptığı açıklamada; “Laik, demokratik Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK' ün ülkemize, insanımıza, aydınlık geleceğimize bıraktığı en değerli miraslardan biri de kuşkusuz ki Cumhuriyet Halk Partisi ve onun sarsılmaz ilkeleridir. Ülkemizde her geçen gün sekteye uğratılıp, yok edilmek istenen değerlerin koruyucusu ve kollayıcısı olarak 90 yılı geride bırakan partimizin kuruluş yıldönümünü en içten duygularımla kutlarım. Partimizin 90. kuruluş yıldönümünde sahip olduğu ilkeler ve insanı özüne alan bakış açısıyla yükselişini daha da sürdürüp, insanımızı layık olduğu barış, güven ve özgür yarınlara taşıyacağına inancımla saygılarımı sunarım” diyerek kutlamaların bu gün saat 12.00’da Atatürk Anıtına çelenk sunulmasıyla aşlayacağını söyledi.

Genek, “bu gün saat 12.00’de partili arkadaşlarımızla ilçe binamızdan toplu halde hareket ederek Atatürk Anıtına giderek saygı duruşunda bulunup, çelenk koyacağız. Ardından saat17:00’da Muğla Sınırsızlık Meydanında çelek sunup 90. Yıl pastasını hep birlikte keseceğiz ve aynı gün akşam Altın Kalp Restoran’ta Genel başkan Yardımcılarımız sayın Adnan Keskin ve Bülent Tezcan’ın da katılımlarıyla düzenlenen yemeğe katılacağız. Tüm partililerimizi bu etkinliklerimizde yanımızda olmaya çağırıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2013, 18:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER