CHP Adayı Işık Çalışmalar Hız Verdi

CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Gürün ile seçim çalışmaları sürdüren Yatağan Belediye Başkan Adayı H. Haşmet Işık, cumartesi pazarında vatandaşlarla bir araya geldi.

CHP Adayı Işık Çalışmalar Hız Verdi
 Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Gürün ile birlikte iki gün boyunca Yatağan Merkez ve köylerde seçim çalışmaları yürüten CHP Yatağan Belediye Başkan Adayı H. Haşmet Işık, Gürün’ün Yatağan’dan ayrılmasının ardından seçim gezilerine CHP Yatağan İlçe Başkanı Kamil Genek ve CHP Yatağan Belediye Meclis Üyesi adaylarıyla devam ediyor.

Gürün ile birlikte gerçekleştirilen ziyaretler sırasında AK Parti ve MHP seçim bürolarını ziyaret eden Işık, birlik ve beraberlik mesajları verdi ve AK Parti Yatağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Toksöz ve MHP Yatağan Belediye Başkan Adayı Varol Çakmak’a 30 Mart’taki seçimlerde başarılar diledi.

Gürün’ün Yatağan’dan ayrılmasının ardından seçim çalışmalarına devam eden Işık, cumartesi pazarında vatandaşlarla bir araya geldi ve vatandaşların taleplerini dinledi.

Seçim çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Işık; “Köylerde, mahallelerde yani kısaca gittiğimiz her yerde birlik, beraberlik, saygı ve barış sloganlarını kullanmaya özen gösteriyorum. Ben diğer aday arkadaşlarımın abisi ve ustası sayılırım, bu yüzden onlara örnek olmak zorundayım. İlçemizi germeye hiç kimsenin hakkı yok. Güle oynaya bu seçimleri bitirmek zorundayız. Üç ekipten biri seçilecek ve seçilen ekiple birlikte güzel şeyleri paylaşacağız. Şuana kadar tüm aday arkadaşımızla belli usuller içerisinde güzel bir seçim yaşayacağımıza inanıyorum. Tüm aday arkadaşlarımıza başarılar dilerim” dedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2014, 13:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
gokilkim48
gokilkim48 - 6 yıl Önce

Yalancı :)

aaa
aaa - 6 yıl Önce

Haşmet bey yatağan için ne yaptiniz BARİS SİTESİNİN YERİNE NE SEKİLDE ALDİN HANGİ PARALARLAYAPTİN BASKA BİR YERE YAPACAKSANİZ TORUNUNUN ADİNA KOY :) yatagana ne yapılacaksa mustafa Toksoz yapar...

yabancı
yabancı - 6 yıl Önce

sayın hasmet ışık 3dönem başkanlık yabtınız allahtan korkun ne yabtınız hizmet olarak azar yerlerinde tuvalet bile yok cumartesi kadınlar esnaf dükkanlarinde ihtiyac gidermek için sıra bekliyor utanmadan bir daha aday oluyorsunuz yazıklar olsun s

taner batıbey
taner batıbey - 6 yıl Önce

sayın başkan haşmet ışık, o muammer bahçelinin aranızda ne işi var? turgut'ta yaptıkları ortada onunla dolaştıkça oy kaybediyorsun bilgin olsun.

ali kara
ali kara - 6 yıl Önce

haşmet başkan bahçeli aranızda yakışmıyor.

ASİ
ASİ - 6 yıl Önce

eşek osurdukça siz yalan söylersini̇z

ahmet tan
ahmet tan - 6 yıl Önce

sayın haşmet hiç olmasa sayın osman gürün ü yanına alıp da yatağanda dolaşma yalnız olarakta dolaşta yatağanın haline bak

ahmet tan
ahmet tan - 6 yıl Önce

sayın haşmet hiç olmasa sayın osman gürün ü yanına alıp da yatağanda dolaşma yalnız olarakta dolaşta yatağanın haline bak


SIRADAKİ HABER