banner80

CHP Cumhuriyet Mahallesi Sakinleriyle Bir Araya Geldi

Cumhuriyet Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen CHP Yatağan Belediye Başkan Adayı H. Haşmet Işık, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

CHP Cumhuriyet Mahallesi Sakinleriyle Bir Araya Geldi
 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi öncesinde tüm partilerin seçim çalışmaları devam ederken Cumhuriyet Halk Partisi Yatağan Belediye Başkan Adayı H. Haşmet Işık, seçim çalışmaları kapsamında Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Gürün ile birlikte mahalle toplantılarına devam ediyor.

Son olarak, seçim bürosunda bir araya gelen partililer, beraberinde CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Gürün, Yatağan Belediye Başkan Adayı H. Haşmet Işık, Belediye Meclisi Üyesi adayları ile birlikte yürüyerek Cumhuriyet Mahallesi’nde düzenlenen toplantıya katıldı.

Toplantı sırasında konuşan H. Haşmet Işık, seçildiği takdirde hayata geçireceği projeleri halka anlattı. Işık; “Belediyemize ait Konak Mahallesi’ndeki 6 bin metrekarelik alan 5 katlı bir iş merkezi projesi hazırlandı. İş merkezinde cep sineması, toplantı salonu, iş yerleri ve otopark bulunmakta olup proje uygulamaya konacaktır. Ayrıca İmar planında toplu konut alanı olarak belirlenen Madenler Büyük Alan Mevkiinde 64 bin metrekarelik alan içerisinde 250 adet 2+1, 250 adet 3+1 daire sosyal tesisleri ile birlikte yerleşime açılacaktır. Bunun yanı sıra doğal gaz, mermer atıklarının değerlendirme projesi gibi bir çok projemizle ilgili çalışmalar yaptık. Buradan diğer adaylara seçimlerde başarılar diler, seçimlerin birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini temenni ederim” dedi.

Işık’tan sonra konuşan Dr. Osman Gürün, göreve gelmeleri durumunda H. Haşmet Işık ile birlikte Yatağan’da çok güzel çalışmalara imza atacaklarına inandığını belirterek “Hasan Haşmet Işık ile el ele vererek çalışacağız” dedi. 

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2014, 21:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
eksik var
eksik var - 7 yıl Önce

sayın başkan bu projeleri yapmak on gün içinde aklına geldi herhalde ama eksik var 2004teki vaadlerinde pazar yerine tuvaletler yapmak vardı daha yapmadın ...istersen işe ilk önce tuvalet yapmakla başla..

ASİ
ASİ - 7 yıl Önce

sayin hasan haşmet bey 15 yilda ne yaptinda bu gelck 5 yilda ne yapcanki̇

gokilkim48
gokilkim48 - 7 yıl Önce

Eyvah haşmet başkanın projeleri varmış yandık gitti. Yahu bir adamda sormuyor yanindakilerden 15 yılda ne projesi yaptinda bunları yapacaksin utanma olur insanda ne yüzle oy istiyorsun bi hamam bir düğün salonu 15 yılda yatagana yaptığın yatırım utan haşmet başkan utan

ali
ali - 7 yıl Önce

hamamın yeri zaten yanlış oraya hamam mı olur. şehrin orta yerinde. bunu projeden saymayın. çünkü yatağana zarar veren bir projedir. oradan kaldırılacak.

bos vaad
bos vaad - 7 yıl Önce

Başkan demiyorum artik sana yol yap yol arabayi cikartamaz oldum artik garajdan yeter artik bu CHP yeter istenilmiyorsun çekil artik laf söz ettirmeden birak bu isi geçti senden taze kan gelsin

SIRADAKİ HABER

banner68