CHP, dönütleri topluyor

CHP Muğla Başkanı Mürsel Alban, partisi ve ülkenin gidişatı ile ilgili yorumları öğrenmek için esnaf ve basın kuruluşlarını ziyaret ediyor. Alban, bu kapsamda, Yatağan Demeç Gazetesi’ni ziyaret etti.

CHP, dönütleri topluyor
 Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Muğla Başkanı Mürsel Alban, beraberinde Yatağan Belediye Başkan Yardımcısı Tarcan Oğuz ile birlikte Yatağan Demeç Gazetesi’ni ziyaret etti.

Gazetenin İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu ile görüşen Alban, partileri ve ülkenin gidişatı hakkında dönütler toplamak amacıyla esnaf ve basın kuruluşlarını ziyaret ettiklerini, buralardan topladığı bilgileri rapor haline getirerek Genel Merkeze sunacağını söyledi.

Alban, yaptığı konuşmada, “CHP olarak partimizin çalışmalarımızı nasıl görüyorsunuz ve bize ne önerirsiniz. Diğer konu ise, ülkenin ekonomik gidişatını, basın olarak nasıl yorumluyorsunuz ve son günlerde terör olayları çok arttı, hemen hemen her gün şehit ve ölüm haberleri geliyor. Bu gidişi basın olarak nasıl değerlendiriyorsunuz. Parti olarak bizlere ne önereceksiniz. Sizin görüşünüzü almaya geldim” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2016, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95