CHP HEYETİ, AKÅžAM İFTAR ÇADIRINA KATILDI

CHP HEYETİ, AKÅžAM İFTAR ÇADIRINA KATILDI

CHP HEYETİ, AKÅžAM İFTAR ÇADIRINA KATILDI
Evvelsi gün Yatağan Belediyesi çok amaçlı toplantı salonunda yapılan toplantıya, CHP Muğla Milletvekilleri Tolga Çandar, Prof. Dr. Nurettin Demir ve Ömer Süha Aldan, İl Başkanı Tevfik Ülkü, İl Genel Meclis Başkanı Cemal Gürpınar, çok sayıda İl Genel Meclis üyesi, diğer ilçelerin İlçe Başkanları, Muğla Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün,  İlçe ve Belde Belediye Başkanları katılmışlardı.

CHP Milletvekilleri, İl Genel Meclis üyeleri, İlçe Başkanları ve Belediye Başkanları Yatağan'da toplanarak, yerel seçimlere hazırlık için çalışma başlatmışlardı. Heyet, aynı gün akşam Yatağan'da iftar yemeğine katıldı.

CHP Heyeti aynı gün akşam, Belediye Başkanı H. Haşmet Işık ile birlikte iftar çadırında yemek yediler. Burada toplantı ile ilgili görüşlerini aldığımız CHP Muğla Milletvekilleri Tolga Çandar, Prof. Dr. Nurettin Demir ve Ömer Süha Aldan, toplantını çok verimli geçtiğini belirttiler.

 

ÇİMENLERİN ÜZERİNDE İFTAR YEMEÄžİ.

Yatağan Belediyesi Sinema Salonu'nda açılan iftar çadırında yer sıkıntısı yaşayan çocuklar, işin kolayını hemen buldular. Çocuklar tabldotlarını alıp dışarıda, Gençlik Parkı'nın çimleri üzerinde yemeklerin yediler.

Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık da, burada yemeklerini yiyen çocuk ve gençlere 'afiyet olsun' dedi ve onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68