CHP HEYETİ, EMNİYET MÜDÜRÜ'NÜ ZİYARET ETTİ

CHP HEYETİ, EMNİYET MÜDÜRÜ'NÜ ZİYARET ETTİ

CHP HEYETİ, EMNİYET MÜDÜRÜ'NÜ ZİYARET ETTİ

Yatağan CHP İlçe Başkanı Kamil Genek, İl Genel Meclis üyesi Eyüp Katırcı, Belediye Başkanı H. Haşmet Işık,  Bozüyük Belediye Başkanı Yaşar Gencel, Yeşilbağcılar Belediye Başkanı Ertaf Cicili, Bencik Belediye Başkanı Salih Haney, İl Yönetim Kurulu üyesi Fehmi Özsoy ve İlçe Sekreteri Yasin Çakır'dan oluşan heyet, yeni Emniyet Müdürü Oğuz Kaan Akçal'ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında konuşan Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık; “İlçemize hoş geldiniz, yeni görevinizde başarılar diliyoruz. Muğla'da görev yaptığınızdan beri sizleri tanıyoruz. Biz de Belediye olarak MOBESE Sistemi kurulması için 75 bin lira katkı yaptık” diyerek, Yatağan hakkında bilgi verdi.

Emniyet Müdürü Oğuz Kaan Akçal; “Bu nazik ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum. Arkadaşlar söylediler, MOBESE için yaptığınız katkıdan dolayı da ayrıca çok teşekkür ediyorum. Burada sizlerin katkıları ve iş birliği içinde daha güzel çalışmalar yapacağımıza söz veriyoruz. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği bizim için en önemli unsurdur” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68