banner80

CHP Heyetinden Başkan Işık’a Ziyaret

CHP Yatağan İlçe Danışma Kurulu’na katılmak üzere Yatağan’a gelen CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan ve beraberindekiler, toplantı sonrasında Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık’ı makamında ziyaret etti.

CHP Heyetinden Başkan Işık’a Ziyaret
 24 Nisan Perşembe günü saat 14.00’da Yatağan Belediyesi Toplantı Salonu’nda düzenlenen Cumhuriyet Halk Partisi Yatağan İlçe Danışma Kurulu Toplantısı’na katılmak üzere Yatağan’a gelen CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, beraberinde CHP Muğla İl Başkanı Mustafa Öztürk ve CHP Yatağan İlçe Başkanı Kamil Genek ile birlikte, İlçe Danışma Kurulu Toplantısı’nın ardından Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Işık’a hayırlı olsun ziyaretinde konuşan CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan, toplantıda yaptığı değerlendirmelerden yola çıkarak CHP’nin son seçimlerde oy oranını az da olsa arttırdığını söyledi. Muğla genelindeki seçim sonuçlarını değerlendiren Aldan, CHP’nin Muğla’da, Türkiye genelinde en çok oy aldığı illerin başında geldiğini ve bunun gurur verici olduğunu söyledi ve Yatağan Belediye Başkanlığı’na tekrar seçilen H. Haşmet Işık’a yeni görev süresinde başarılar diledi.

 

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2014, 19:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68