CHP İl Kadın Kollarından Başkan Işık'a ziyaret

CHP İl Kadın Kollarından Başkan Işık'a ziyaret

CHP İl Kadın Kollarından Başkan Işık'a ziyaret

CHP Muğla Kadın Kolları Başkanı Duriye Ertuğrul, beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık'ı makamında ziyaret etti.

CHP'nin Muğla yeni İl Kadın Kolları Başkanı Duriye Ertuğrul, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık'ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık misafirlerine Yatağan'da yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başkan Işık, yaptığı açıklamada ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Nüfusunun yarısını kadınların oluşturduğu bir ülkede, kadınlar yok sayılarak politika yapılamaz. Kadın demokratik toplumlarda her zaman söz sahibi olmalıdır. Kadının elinin değmediği hiçbir şeyden başarı beklenemez. Zaten her başarılı erkeğin arkasında da ona her zaman destek olan bir kadın vardır. Kadının toplumdaki öneminin kavrandığı çağımızda bütün kadınlara çalışmalarında başarılar dilediğimiz gibi, CHP Muğla İl Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürüten yeni başkan Duriye Ertuğrul ve ekibine de başarılar diliyoruz” dedi.

Ertuğrul da yaptığı açıklamada; “Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık'ın çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Kendisi bizlere sosyal demokrat belediyecilik anlayışı nasıl olur en iyi şekilde göstermekte. Ayrıca, Başkan Işık her konuşmasında “önce örgüt” diyerek örgütsüz gücün bir işe yaramayacağını dile getiriyor. Kendisinin toplumda kadının önemini kavramış bir yönetici olduğunun da farkındayız. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68