CHP Kadın Kolları’nda 4. Karadavut dönemi

CHP Yatağan İlçe Başkanlığı Kadın Kolları Olağan Kongresi’nde, görevini 3 dönemdir sürdüren ve aynı zamanda Yatağan Belediye Meclisi’nin CHP’li üyesi olan Hülya Karadavut, güven tazeledi.

CHP Kadın Kolları’nda 4. Karadavut dönemi
 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yatağan İlçe Başkanlığı Kadın Kolları Olağan Kongresi, Yatağan Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Kongrenin divan başkanlığına CHP Muğla İl Başkanlığı Kadın Kolları Başkanı Belkıs Bozacı seçilirken, üyeliklere ise Bakiye Sökmen ve Samuray Çelik seçildi.

Hülya Karadavut, partililere hitaben yaptığı konuşmada, dünyanın adaletli bir hale gelebilmesi için kadının enerjisine ve gücüne ihtiyaç duyduğunu, gerçek demokrasiye ancak eşit hak ve özgürlükler ile ulaşılabileceğini savunarak, “Kadın ve erkeğin eşit haklara sahip olduğu huzurun ve barışın, egemen olduğu bir dünya yaratma yolunda ki emeğimiz, bedenimiz kimliğimiz ve mücadelemiz devam edecektir. Kadınlar hedef koyarak kendilerine güvenerek siyasette var olmaları, yeni vizyon ve sinerji getireceğine yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle yeni seçilecek olan kadınlarımıza başarılar dilerim. Kazananın hep Cumhuriyet Halk Partisi olması dileğiyle saygı ve sevgilerimi sunarım” şeklinde konuştu.

Yapılan seçimin ardından oluşan yeni yönetim kurulu, şu isimlerden oluştu:

Hülya Karadavut, Aysun Çelik, Sevgi Karataş, Suna Karakuş, Bakiye Duman, Zeliha Işık, Şükran Özgür Dülger, Zehra Çelik, Şenay Tavşan, Suna Arslan.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2015, 08:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95