CHP KADIN KOLLARINDAN, BALBAY VE HABERAL'A DESTEK

CHP KADIN KOLLARINDAN, BALBAY VE HABERAL'A DESTEK

CHP KADIN KOLLARINDAN, BALBAY VE HABERAL'A DESTEK

CHP Yatağan İlçe Kadın Kolları üyesi kadınlar, Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklu bulunan CHP'li Milletvekilleri Mustafa Balbay ve Mehmet Haberal'a destek mektubu gönderdi.

Yatağan CHP İlçe Kadın Kollar üyesi bir grup,  kadın, İlçe binasında yazdıkları mektupları Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklu bulunan CHP'li milletvekilleri Mustafa Balbay ve Mehmet Haberal'a destek mektubu gönderdiler.

Yazılan mektuplar, Kadın Kollarında görevli iki bayan tarafından, geçtiğimiz Cuma günü Yatağan PTT Åžubesi,nden Silivri Cezaevi İnfaz Kurumları Kampüsü' adresine ulaştırılmak üzere postaya verildi.

Yazılan mektuplarda; “CHP Kadın Kolları üyeleri olarak her zaman yanınızdayız” mesajı verildi.

Grup adına açıklama yapan Yatağan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Karadavut; “Parti Genel Merkezimizin aldığı karar doğrultusunda, Ülke genelinde tutuklu Vekillerimize mektup ve kart gönderiyoruz. Onların tutukluluk hallerine itirazımız var.

Kesinleşmiş bir suçları yok, bu kadar zaman içeride olmalarının adaletle bağdaşmadığını düşünüyoruz? Sesimizi duyurmak adına, mektuplarımızı tutuklu vekillerimize gönderiyoruz. Çünkü onların 8 Ağustos günü duruşmaları var, kalplerimiz onların yanında” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68