CHP Köylerin Nabzını Tutuyor

Cumhuriyet Halk Partisi Yatağan İlçe Teşkilatı'nın 2014 yerel seçimleri ön-cesi Yatağan'a bağlı köy ve beldelerde düzenlediği toplantılar hız kesmeden devam ediyor. İlçe Başkanı Kamil Genek eşliğinde CHP'li belediye başkanlarının katılımıyla yapılan köy toplantılarında Büyükşehir Yasası'nın ele alınmasının yanı sıra yerel seçimler öncesi nabız yoklaması yapılıyor.

CHP Köylerin Nabzını Tutuyor
 2014 yerel seçimlerine 1 yıldan az bir zaman kala siyasi partilerin ilçe teşkilatları çalışmalarını hızlandırdı.

Yatağan'a bağlı köy ve beldelerde düzenlediği toplantılarla Büyükşehir Yasası ve daha pek çok konuyu ele alan CHP Yatağan İlçe Teşkilatı bir yandan da yerel seçimler öncesi vatandaşın nabzını yoklarken, son toplantı Nebiköy'de yapıldı.

Köy kahvesinde yapılan toplantıya CHP Yatağan İlçe Başkanı Kamil Genek'in yanı sıra, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Bozüyük Belediye Başkanı Yaşar Gencel, Bencik Belediye Başkanı Salih Haney ve Yatağan Belediyesi İmar Komisyonu Başkanı Tarcan Oğuz katıldı.

Köy toplantıları hakkında CHP kanadından yapılan açıklamalarda; “Büyükşehir Yasası'nın yürürlüğe girmesiyle köy ve beldelerde halkımızla bir araya geliyoruz. Büyükşehir Yasası olumlu ve olumsuz yönleriyle dikkat çekiyor. Yasa'nın özellikle köylerde halkımıza pek çok yükümlülüğü beraberinde getirecek. Halkımızın bunları bütün yönleriyle bilmeye hakkı var. Toplantılar sırasında Büyükşehir Yasası'nın olumlu ve olumsuz yönlerini ele alıyoruz. Ayrıca toplantılar sırasında Yatağan'ın son siyasi gelişmeleri de ele alınıyor” denilirken, toplantıların daha çok 2014 yerel seçimleri öncesi nabız yoklamaya yönelik olduğu biliniyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2013, 19:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER