CHP Muğla İl Örgütü Süpüroğlu'nda Buluştu

CHP Muğla İl Örgütü Süpüroğlu'nda Buluştu

CHP Muğla İl Örgütü Süpüroğlu'nda Buluştu

CHP Muğla İl Örgütü aylık basın toplantısını, geçtiğimiz pazartesi akşamı Muğla Yaylası'nda faaliyet gösteren Süpüroğlu Tesisleri'nde iftar yemeğiyle gerçekleştirdi.

Mustafa Öztürk yönetimindeki yeni CHP İl Örgütü, aylık basın toplantılarına düzenli bir şekilde devam ediyor. Son basın toplantısı, geçtiğimiz pazartesi akşamı Muğla Yaylası'nda faaliyet gösteren Süpüroğlu Tesisleri'nde düzenlenen iftar yemeğiyle gerçekleşti.

CHP İl Başkanlığı tarafından Karabağlar Yaylası'ndaki bir restoranda düzenlenen iftar yemekli toplantıya, CHP Muğla milletvekilleri Prof. Dr. Nurettin Demir, Ömer Süha Algan, İl Genel Meclisi Başkanı Cemal Gürpınar, Muğla Belediye Başkan Vekili Yavuz Kayı, 12 ilçe başkanı, İl Yönetimi Kadın ve Gençlik Kolları yöneticileri, Bayır, Yeşilyurt, Kafaca Belediye başkanları ile par-tililer katıldı.

Muğla Bele-diye Başkanı Dr. Osman Gürün'ün rahatsızlığı dolayısıyla katılamadığı toplantıda konuşan, CHP İl Başkanı Mustafa Öztürk; “Türkiye, dün 6 şehidini toprağa verdi. Bu acıların son bulması gerekiyor, AKP hükümeti bildiğini okuyor. Ülkemizin üzerinde oynanan kanlı oyunlarla vatan evlatları şehit düşüyor. İktidar, muhalefetten gelen sesleri duymazdan geliyor. Yaptığı yanlış politikalarla ülke büyük yaralar alıyor. Hükümetin bir an önce bu işe bir çare bulması gerekiyor.

Biz CHP olarak tam kadro buradayız, bayramdan sonda seferberlik başlatıyoruz. En azından Muğla'daki vatandaşlarımıza tek tek ulaşarak bu yanlış politikaları anlatacağız" diye konuştu.

İftarda, Belediye Başkan Vekili Yavuz Kayı ve İl Genel Meclisi Başkanı Cemal Gürpınar da birer konuşma yaparak İl yönetimine teşekkür ettiler.

İftarda konuşan CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan; “Türkiye tehlikeli bir süreçte. Dış politika, sırat köprüsünden geçmeye benziyor. Ülkenin içinde bulunduğu durumdan CHP olarak tedirginiz.

Terör eylemlerinin artması normal, bizleri çok huzursuz ediyor.  Ülkenin en büyük sorunu olan terör olayını iktidar çözemedi. Biz bu konuda, iktidar muhalefet ayrımı içerisinde değiliz. Bu konunun çözümü için iktidara yardım etmeye hazırız" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96