CHP Parti Meclisi Üyesi Özkan, Başkan Işık’ı ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak için Muğla’ya geldi. Özkan, Yatağan temasları kapsamında Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı makamında ziyaret etti.

CHP Parti Meclisi Üyesi Özkan, Başkan Işık’ı ziyaret etti
 Gazeteci, Yazar, CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, geçtiğimiz cumartesi bir dizi incelemelerde bulunmak için geldiği Muğla’da, Yatağan Termik Santrali önündeki özelleştirmeye karşı kurulan direniş çadırını ve Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı ziyaret etti. CHP Muğla İl Başkanı Mustafa Öztürk, CHP Ortaca Belediye Mehmet Sertkaya, CHP Yatağan İlçe Başkanı Kamil Genek ile birlikte Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı makamında ziyaret eden CHP Parti Meclisi Üyesi, Gazeteci-Yazar Tuncay Özkan, Yatağan ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. Tuncay Özkan’a Yatağan, belediye çalışmaları ve özelleştirme süreci hakkında bilgi veren Başkan Işık; “Öncelikle Yatağan’a geldiğiniz için sizlere şahsım ve Yatağan halkı adına teşekkür ediyorum. Muğla’nın büyükşehir olması ile beraber sorumluluklarımız, hizmet alanımız daha da genişledi. Biz de Yatağan Belediyesi olarak halkımızın en iyi şekilde hizmet alması için elimizden geleni yapıyoruz. Elbette bazı aksamalar oluyor bunlar da zamanla çözüm bulacaktır. Sizlerin de desteği ile vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Başkan Işık, kendisini makamında ziyaret eden Tuncay Özkan’ı 18 Ocak 2015 Pazar günü yapılacak olan deve güreşleri festivaline de davet etti.

CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, Yatağan Belediyesi ziyareti öncesinde Termik Santral önünde bulunan direniş çadırını ziyaret ettiğini ve işçilerin Başkan Işık’a destekleri nedeni ile teşekkür ettiklerini belirterek; “Yatağan temaslarım kapsamında ilk olarak özelleştirmeye karşı, milletin malına sahip çıkan Yatağan işçileri tarafından kurulan direniş çadırını ziyaret ettik. Yatağan işçisi özelleştirmeye karşı elinden geleni yaptı. CHP ve Yatağan Belediye Başkanı olarak sizin de gereken desteği her zaman verdiğinizi belirttiler. Gönül isterdi ki bu özelleştirme olmasın, fakat Yatağan işçilerinin tüm çabalarına rağmen özelleştirmeler gerçekleşti. Bundan sonrası için işçilerimizin aynı şekilde, iş güvenliği, sosyal haklar içinde çalışmalarıdır. Yatağan Cumhuriyetin kalesi olan bir yer. Yaptığınız çalışmalar nedeni ile sizlere bende vatandaşlar adına teşekkür ediyorum” dedi.

Yatağan Belediyesi’ne gerçekleştirdiği ziyaret öncesi çarşıda esnafları da ziyaret eden Tuncay Özkan vatandaşların taleplerini dinledi. 

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2014, 20:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68