CHP Parti Okulu’ndan Yardım Projesi

CHP’nin daha bilinçli partililer yerleştirmek amacıyla hayata geçirdiği ‘Parti Okulu Projesi’ kapsamında Yatağanlı partililerden oluşturulan 7 kişilik ‘Pembe Gurup’ dün ihtiyaç sahibi vatandaşlar yararına kermes düzenledi.

CHP Parti Okulu’ndan Yardım Projesi
 Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir süredir yürüttüğü ‘Parti Okulu Projesi’ kapsamında Yatağanlı partililerden oluşturulan 7 kişilik Pembe Gurup dün Pazar yerinde ihtiyaç sahibi vatandaşlar yararına kermes düzenledi. 
Aynı zamanda CHP Yatağan Kadın Kolları Başkanı olan gurup üyelerinden Hülya Karadavut, kermes hakkında bilgi vererek; “Genel Merkezimizin daha bilinçli partililer yetiştirmek amacıyla bir süre önce uygulamaya koyduğu Parti Okulu Projesi ilçemizde de başarıyla uygulanıyor. 
Proje kapsamında Yatağanlı partililerimiz 7’er kişiden oluşan guruplara ayrıldı ve her bir gurup kendi adına bir proje yürütüyor. Pembe gurup olarak bizler de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla bir takım çalışmalara imza attık ve ön değerlendirme yaparak, yardıma ihtiyacı olan bazı ailelerimizi belirledik. Amacımız onlara elimizden gelen desteği verebilmek. Bu amaçla kermesimizden elde edilen gelir de onlar için kullanılacak” dedi. 
Bilindiği üzere; CHP Genel Merkezi’nin, Parti Tüzük ve programında belirtilen amaç ve hedeflerini, partinin değerlerini, ideolojisini, tarihini, politika ve projelerini paylaşmak; parti 
kararlarını benimsetmek, parti üyelerinin kişisel gelişimlerine katkı sunmak, parti 
üyelerini teorik bilgiyle donatmak, deneyim, beceri ve yeteneklerini artırmak gibi amaçlarla hayata geçirdiği Parti Okulu Projesi Yatağan’da da uygulanmış ve eğitimler sonunda çeşitli projelerin hazırlanacağı bildirilmişti.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2013, 19:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER