CHP TERÖRÜ LANETLEDİ

CHP TERÖRÜ LANETLEDİ

CHP TERÖRÜ LANETLEDİ

Yatağan CHP İlçe Başkanı Kamil Genek, İl Genel Meclis üyesi Eyüp Katırcı, Belediye Başkanı H. Haşmet Işık,  Bozüyük Belediye Başkanı Yaşar Gencel, Yeşilbağcılar Belediye Başkanı Ertaf Cicili, Bencik Belediye Başkanı Salih Haney, İl Yönetim Kurulu üyesi Fehmi Özsoy ve İlçe Sekreteri Yasin Çakır'dan oluşan heyet,  Belediye de bir  araya gelerek terörü lanetledi ve kınadı.

CHP İlçe Başkanı Kamil Genek yaptığı açıklamada; “Terör örgütü üyelerince Çukurca'da yapılan kalleş pusu sonrası 12 askerimizi şehit verdik. Askerlerimizi Allahtan rahmet vatanımızın başı sağ olsun diyoruz.   2002 yılında sıfır terör ile iş başına gelen AKP iktidarının 9 yılda ülkeyi getirdiği durum ortadadır. Hükümetin artı acilen gerekli önlemi alması gerekmektedir. Hükümet her şeyi ben bilirim mantığını bırakıp iş birliği ve ortak görüş ile radikal karalar almalıdır. En iyi önlem ortak akıldır” dedi.

Toplantı da söz alan diğer konuşmacılarda; “Türk Silahlı kuvvetlerine yapılan bu hain saldırıyı şiddetle ve nefretle kınıyoruz. Åžehitlerimizi Allah,tan rahmet diliyoruz. Artık terörün bitmesi gerekiyor bu konuda yapılması gerek ne ise acilen yapılmalıdır” dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68