CHP YATAÄžAN'DA TOPLANDI

CHP YATAÄžAN'DA TOPLANDI

CHP YATAÄžAN'DA TOPLANDI

CHP Milletvekilleri, İl Genel Meclis üyeleri, İlçe Başkanları ve Belediye Başkanları dün Yatağan'da toplanarak, hem tanıştılar ve hem de yerel seçimlere hazırlık için çalışma başlattılar.

Saat 17.00'de Yatağan Belediyesi çok amaçlı toplantı salonunda yapılan toplantıya, CHP Muğla Milletvekilleri Tolga Çandar, Prof. Dr. Nurettin Demir, Ömer Süha Aldan, İl Başkanı Tefik Ülkü, İl Genel Meclis Başkanı Cemal Gürpınar, çok sayıda İl Genel Meclis üyesi, diğer ilçelerin İlçe Başkanları, Muğla Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün,  İlçe ve Belde Belediye Başkanları katıldılar.

Yatağan Belediye Başkanvekili Tarcan Oğuz'un sunumundan sonra oluşturulan Divan Başkanlığı'na, İl Başkanı Tefik Ülkü getirildi. Tefik Ülkü yaptığı konuşmada; “Bu çok önemli toplantıya iştirak ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Bugün hem tanışacağız, hem de yaklaşan yerel seçimler için çalışma başlatacağız. Bu toplantımız dar kapsamlı bir toplantı oldu, ileride daha geniş katılımlı toplantılar düzenleyeceğiz. Çok çalışacağız, mutlaka kazanacağız kaybetmek gibi bir lüksümüz söz konusu dahi olmayacaktır” dedi.

Yatağan İlçe Başkanı Kamil Genek'in yaptığı konuşmadan sonra, toplantı basına kapalı olarak devam etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68