CHP'DE iSTiFA FIRTINASI

CHP Genel Merkezi'nin örgüt yöneticisi aday adayları için belirlediği 8-15 Temmuz tarihleri arasındaki istifa tarihi sona erdi. CHP Yatağan İlçe teşkilatından da 3 yönetici belediye meclis üyeliği için istifa etti.

CHP'DE iSTiFA FIRTINASI
 İstifalar için son tarih olan 15 Temmuz'da CHP Muğla İl Başkanlığı binası da oldukça hareketli bir gün yaşadı. Günün sonunda 3'ü ilçe başkanı, olmak üzere il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinden oluşan yaklaşık 90 kişi adaylık için istifa dilekçelerini yönetime sundu.

İstifa eden CHP ilçe başkanları, Merkez İlçe Başkanı Bahattin Gümüş,  Datça İlçe Başkanı Timur Kabaklılar ve Ula İlçe Başkanı Hasan Yaman'ın ilçe belediye başkanlıklarına aday adayı olacakları öğrenilirken, il ve ilçe yönetim kurulu üyeliklerinden istifa eden isimlerin belediye meclis üyeliklerine adaylık için müracaatta bulundukları öğrenildi.

Öte yandan CHP Yatağan ilçe yönetim kurulu üyelerinden Fehmi Özsoy, Yasin Çakır ve Bakiye Sökmen'in Yatağan Belediye Meclis Üyeliğine aday olmak için parti yöneticiliğinden istifa ettikleri açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2013, 20:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER