banner80

CHP’den Emekli Öğretmenlere Kahvaltı

Yatağan CHP İlçe Başkanlığı, 24 Kasım Öğretmeler Günü dolayısıyla Cumartesi günü Çamlık tesislerinde emekli öğretmenlerle kahvaltıda bir araya geldi.

CHP’den Emekli Öğretmenlere Kahvaltı

Kahvaltıya; İl Başkan Yardımcısı Kemal Özler, İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz, İlçe Yöneticileri, Belediye meclis üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Ulviye Kızıldağ ve çok sayıda emekli öğretmen katıldı.

Yatağan CHP İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz yaptığı konuşmada, “Öncelikle Cumhuriyetimizin ve partimizin kurucusu Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ü, saygı ve minnetle anıyorum. Bu mutlu gününüzde sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyuz. Aslında öğretmenler, bir gün anılsın istemiyoruz. Bizim için en güzeli daima anılmak. Öğretmenler, hayatlarını bir amaca bağlamış insanlardır. O amaç da insan yetiştirmektir. Vatan, millet için yetiştirdiğimiz insanların bu şekilde karşımıza değişik makamlarda gelmesi, bizi sevgiyle kucaklaması yüreğimizi büyütmektedir. Biz, bu sevgiyle yaşıyoruz. Ben 24 Kasım Öğretmeler gününüzü candan kutluyor, bizleri kırmayıp kahvaltımıza iştirak ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Emekli öğretmenler ise, duygu ve düşüncelerini belirterek, “Bizleri bir araya getirdiniz. Hem uzun zaman görmediğimiz arkadaşlarımızı gördük, hem sohbet etme fırsatı bulduk. Bizlerde sizlere çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Elif Ertan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68