CHP'den 'Tam Donanımlı Partili' Seminerleri

Cumhuriyet Halk Partisi Yatağan İlçe Teşkilatı'nda Genel Merkez'in aldığı kararla bir süredir yürütülen eğitim seminerleri başladı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun açılışını gerçekleştirdiği Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılan ve 2 gün süren seminerlere çok sayıda partili katıldı.

CHP'den 'Tam Donanımlı Partili' Seminerleri
 Cumhuriyet Halk Partisi Yatağan İlçe Teşkilatı, yurt genelinde yürütülen eğitim seminerlerine Pazartesi akşamı Atatürk Kültür Evi'nde başladı.

2 gün süren seminerlere pek çok partili katılırken, konu hakkında açıklama yapan CHP Yatağan İlçe Başkanı Kamil Genek; “Bilindiği üzere Genel Merkezimiz daha bilinçli bireyler yetiştirilebilmesi amacıyla yeni bir projeye imza attı. Proje kapsamında parti üyesi arkadaşlarımıza uzmanlar tarafından çeşitli eğitimler veriliyor. Bizlerde Yatağan İlçe Teşkilatı olarak seminerlere  başladık. Bilindiği üzere belediyemiz tarafından restorasyonu tamamlanan Atatürk Kültür Evi'nin açılışını Genel Başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu yapmıştı. Seminerler Atatürk Kültür Evi'nde yapılıyor” dedi ve; “CHP Genel Merkezi tarafından başlatılan eğitim çalışmalarına  Muğla İl Örgütü başkanlığında Yatağan'da devam edildi. 25'er kişilik guruplar halinde yapılan seminerler sonunda katılımcılara sertifikalar da dağıtıldı. Benzer çalışmalar üyelerin eğitimi amacıyla devam edecek” şeklinde konuştu.

Ayrıca seminerlerin ilk gününde 'kişisel gelişim' konusuna ağırlık verildiği öğrenilirken, eğitimler kapsamında; parti içinde insan davranışları, parti tüzüğü ve yerel seçimlere hazırlık gibi konuların ele alınacağı bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2013, 20:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER