CHP'den Yatağan Çıkartması

CHP'den Yatağan Çıkartması

CHP'den Yatağan Çıkartması

TBMM'nin tatilde olması dolayısıyla seçim bölgele-rinde olan CHP Muğla milletvekilleri, dün Yatağan'a gelerek çalışmalarına başladılar. Vekiller iki boyunca köy ve beldeleri tek tek dolaşıp vatandaşların sorunlarını dinleyip görüş alışverişinde bulunacak.

Yatağan CHP İlçe Başkanı Kamil Genek; “üç milletvekilimiz ile birlikte iki gün boyunca 39 köy 5 belde ve ilçe merkezinde ziya-retlerde bulunup vatandaşların sorunlarını dinleyip görüş alışverişinde bulunacağız. Bilindiği üzere yerel seçim çalışmalarımızı başlatmıştık. Özellikle Kapubağ Köyü'ndeki su sorunu konusunda bilgi alacağız. Yeşilbağcılar Beldesi yeni yerleşim yerini de ziyaret edeceğiz. Sayın milletvekillerimiz Tolga Çandar ve Prof. Dr. Nurettin Demir ilçemize geldiler. Åžu anda aramız-dalar, diğer vekilimiz Ömer Süha Algan da aramızda olacak” dedi.

AÇIK PAZARYERİNİ VE KAHVELERİ DOLAÅžTILAR

CHP milletvekilleri Tolga Çandar ve Prof. Dr. Nurettin Demir, beraberlerinde, İl Başkanı Mustafa Öztürk, İlçe Başkanı Kamil Genek, İl Genel Meclis Başkanı Cemal Gürpınar, İl Genel Meclis Üyesi Eyüp Katırcı, Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet ışık, belde belediye başkanları ve ilçe yöneticileriyle birlikte açık pazaryeri ve kahvehaneleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinlediler.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2012, 08:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER