CHP’li Alban’dan vatandaşlara “Nutuk”

CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban, Yatağan ilçesine iki gününü ayırarak vatandaşlarla ve partililerle bir araya geldi. Alban, ziyaretleri sırasında vatandaşlara Mustafa Kemal Atatürk’ün yazdığı “Nutuk” adlı eseri dağıttı.

CHP’li Alban’dan vatandaşlara “Nutuk”

CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban,  İlçe Başkanlığı tarafından hazırlanan program kapsamında iki gün boyunca,  esnaf ziyaretlerinde bulunarak esnafların sorunlarını dinledi. Beraberinde İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz,  Belediye Meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleriyle  mahalleleri ziyaret ederek hem “Nutuk” dağıttı hem de esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Alban, burada yaptığı açıklamada, “Vatandaşların sorunlarını dinliyoruz. Vatandaş çok dertli. Bu dertleri çözemeyen bir AK Parti iktidarı var. Esnaflar perişan, çiftçi perişan, mazota durmadan zam geliyor. Çiftçi üretemez duruma geldi. Gübre ve ilaç alamıyor. İktidar ‘sorun yok’ diyor. Bizim sorduklarımızdan ‘yardım aldım’ diyen de çıkmadı. Dönüp helalleşmek istiyorlar, yani ömrünü tamamladıklarını söylüyorlar, size hayırlı yolculuk” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68