CHP’li Ali Irgat, adaylığını açıklayacak

CHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Ali Irgat, CHP Yatağan İlçe Başkanlığı’na gelerek aday adayı olduğunu açıklayacak.

CHP’li Ali Irgat, adaylığını açıklayacak
 Haziran ayında yapılacak olan genel seçimler öncesinde CHP’den Muğla milletvekili olabilmek için çalışmalarını sürdüren Irgat, çarşamba günü (bugün) saat 12.00’da parti binasına gelerek aday adayı olduğunu açıklayacak.

Aday adaylık açıklamasına herkesi davet eden Irgat, muhabirimize yaptığı açıklamada kendisini, “Bozüyük Mahallesi doğumluyum. 29 yıllık Vergi Dairesi Müdürlüğü ve Defterdarlık görevlerinden sonra 2002 yılında emekli oldum. 13 yıldır da Muğla’da yeminli mali müşavirlik ve Maliye Bakanlığı sorumlu baş denetçisi olarak çalışıyorum” ifadeleriyle tanıttı.

Ekonomi alanındaki bilgi ve tecrübelerini Muğla ve ülke için kullanmak istediğini belirten Irgat, yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

“Partimize mali ve ekonomik konularda katkım olması düşüncesiyle, 7 Haziran Genel Seçimleri için partim CHP’den Muğla milletvekili aday adayı oldum. 18 Şubat’ta resmi müracaatımı yaparak yola çıktım. Çarşamba günü saat 12.00’da İlçe Başkanlığımız önünde açıklamamı yapacağım. Mahalleleriyle birlikte bütün Yatağanlı hemşerilerimi partimize bekliyorum. Ayrıca perşembe günü saat 14.00’da da İl Başkanlığımıza giderek adaylık açıklaması yapacağım.”

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2015, 19:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahi köylü
ahi köylü - 7 yıl Önce

yatağanlı özbe öz bozüyüklü üç evladımız var bunları destekleyeceğiz. ulalılardan bize ne?

SIRADAKİ HABER

banner68