23 Haziran 2018 Cumartesi

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

CHP’li Girgin: “Ortak dertlere sahibiz”

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Adayı Süleyman Girgin, Yatağan Demeç Gazetesi’ni ziyaret etti.

08 Haziran 2018 Cuma 09:15
Bu haber 195 kez okundu
CHP’li Girgin: “Ortak dertlere sahibiz”

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla Milletvekili Adayı Süleyman Girgin, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri kapsamında partisinin Yatağan ilçesindeki çalışmalara katıldı.

Semt pazarındaki esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet eden Girgin, daha sonra Yatağan Demeç Gazetesi’ni ziyaret etti. Girgin’e, CHP İlçe Başkanı Kemal Özler, Belediye Başkan Yardımcısı Tarcan Oğuz ve partililer de eşlik etti.

Burada, İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu ve gazete çalışanlarıyla bir araya gelen Girgin, gündeme ve çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Girgin, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kaderini belirleyecek seçimlere çok kısa zaman kaldığını belirterek, “Bugün Yatağan pazarındaydık. Zor zahmet ürettiğini satmaya getiren köylülerimiz, köy emekçilerimiz, esnaflarımız ve vatandaşlarımızla sohbet ettik. Konuştuk ve gördük ki, toplumun namusuyla yaşayan, geçinen bütün kesimleri ortak dertlere sahipler. Bu dertleri üreten de aynı merkez. Sorunlarımızın kaynağında AK Parti iktidarı ve onun partizanca tutumu açıkça görülüyor. ‘Tamam’ olsun artık diyen seslerin açıkça yükseldiğine şahit olduk” dedi.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV