CHP’li kadınlar kahvaltıda buluştu

Muğla’daki CHP il ve ilçe kadın kolları üyeleri, Kavaklıdere Kadın Kolları Başkanlığı’nın düzenlediği kahvaltı programında bir araya geldi.

CHP’li kadınlar kahvaltıda buluştu
 CHP Kavaklıdere Kadın Kolları Başkanlığı, Çayboyu Mahallesi’nde pazar günü kahvaltı programı düzenledi. Düzenlenen programa CHP Muğla milletvekilleri Akın Üstündağ ve Nurettin Demir, İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Sandıkcıoğlu Başarır, Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, Marmaris İlçe Başkanı Acar Ünlü, Kavaklıdere İlçe Başkanı Mehmet Gülhan, önceki dönem milletvekili adayı Süleyman Girgin, il yönetim kurulu üyeleri, çevre ilçelerin yönetim kurulu üyeleri, gençlik kolları ve çok sayıda partili katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan CHP Kavaklıdere Kadın Kolları Başkanı Sebiha Kocabaş, böyle bir etkinliğin kadın kolları olarak Kavaklıdere’de ilk kez düzenlendiğini belirtti. Katılımdan dolayı memnun olduklarını dile getiren Kocabaş, ilerleyen zamanlarda bu tür etkinliklerin süreceğini de belirtti.

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Sandıkcıoğlu Başarır ise, bu tür etkinliklerin ilçeler arası diyaloglarda büyük rol oynadığını, partililerin bir araya gelerek hem sosyal hem de siyasi konularda sohbet etme fırsatı bulduklarını belirtti. Kavaklıdere’de ilk defa düzenlenen programa olan ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başarır, “Bizi böyle güzel bir programda bir araya getiren Kavaklıdere İlçe Kadın Kolları Başkanlığı Yönetim Kurulu üyelerine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yaklaşık 250 kişinin katıldığı kahvaltı programı ikramlar, sohbetler ve hatıra fotoğrafları ile son buldu. Çevre ilçelerden gelen partililer program sonrasında Kavaklıdere’de Bakırcılar Çarşısı ve Yerküpe Mağarası’nı gezdiler. 

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2016, 09:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95