CHP’li Özcan, “İktidar çözüm üretemiyor”

CHP Yatağan Başkanlığı ve Muhtarlar Derneğini ziyaret eden CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, İktidarın çözüm üretemediğini ileri sürerek Muğla halkı ve ülke sorunlarının çözümü için ilgili kurumlarla ve Mecliste her türlü gayreti göstereceğini söyledi.

CHP’li Özcan, “İktidar çözüm üretemiyor”
Çarşamba günü beraberinde İlçe Başkanı Kemal Özcan, Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ile birlikte, Yatağan Muhtarlar Derneğini ziyaret eden CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, İktidarın çözüm üretemediğini ileri sürerek Muğla halkı ve ülke sorunlarının çözümü için ilgili kurumlarla ve Mecliste her türlü gayreti göstereceğini söyledi.

Yatağan ve Milas ilçelerinde halktan gelen hava kirliliği şikâyetlerini ilgili kurumlara bildirdiklerini belirten Özcan, “Yatağan-Milas karayolunda sık sık yaşanan trafik kazaları da bizleri çok üzüyor. Yolun bir an evvel düzenli bir şekilde açılması için gerekenin yapılması, Yatağan ve Milas ilçelerinde tapusu olmayan 4 mahallenin sorunlarının çözümü için Muğla Valiliği ve tüm ilgili kurumlarla görüşüp çözüm isteyeceğim.  Maalesef Türk halkının çok büyük bir kesimi hak etmediği yoksulluk içinde yaşamaktadır. Bizim görevimiz de bıkmadan usanmadan halkın sorunlarını takip etmek ve çözüm üretmektir.  Bugün CHP’li belediyelere, AK Partili belediyelere sunulan imkânlar sunulmamaktadır” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2018, 11:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68