CHP’li vekillerden Işık’a ziyaret

CHP İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın ve Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı makamında ziyaret etti.

CHP’li vekillerden Işık’a ziyaret
 CHP parti denetmenleri CHP İstanbul Milletvekili Genel Başkan Danışmanı Aydın Ayaydın ve Tekirdağ Milletvekili Parti Meclisi Üyesi Candan Yüceer, 2015 yılında yapılacak olan genel seçim öncesinde çalışmalarda bulunmak üzere Muğla’ya geldi. Bodrum’dan başlayan ziyaretler, Fethiye İlçe Başkanlığına yapılacak olan ziyaret ile sona erecek.

Ayaydın ve Yüceer, Yatağan’a gerçekleştirdiği ziyarette Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı makamında ziyaret etti.

Aday belirleme sürecinde, partinin ilçe örgütleri ve partili belediye başkanları ile görüşerek genel seçimler için milletvekili adayı belirlenmesiyle ilgili olarak görüş alışverişinde bulunmak üzere Yatağan’a gelen Ayaydın ve Yüceer, ayrıca ilçe yönetiminin genel merkezden taleplerini dinledi.

CHP heyetinin Işık’ı ziyareti sırasında, CHP Muğla İl Başkanı Mustafa Öztürk, İlçe Başkanı Kamil Genek, CHP’li Belediye Meclis üyeleri ile partililer de heyete eşlik ederken, ziyaret sırasında ilçe başkanlığının belirli aralıklarla düzenlediği toplantıların raporları, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na sunulmak üzere teslim alındı.

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2014, 18:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68