Cicili Basın İle Bir Araya Geldi

Cicili Basın İle Bir Araya Geldi

Cicili Basın İle Bir Araya Geldi

Üç yıl önce Yeşilbağcılar Belediye Başkanlığı'na seçilen Ertaf Cicili, geçtiğimiz perşembe akşamı Bozüyük Pınarbaşı Ahmet Yüksel Tesisleri'nde Yatağan basınıyla bir araya geldi. Cicili, “yeni yerleşim yerine taşındık ancak yüz yıllardır yaşadığımız yerleri terk etmek o kadar kolay olmadı” dedi.

Yeşilbağcılar Belediye Başkanı Ertaf Cicili tarafından verilen yemeğe, Demeç ve Yatağan gazeteleri İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu, Yeni Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Burak Eke, her iki gazetenin personelleri ve Yeşilbağcılar Belediyesi daire amirleri katıldı.

Yeşilbağcılar Belediye Başkanı Ertaf Cicili, yemekte yaptığı konuşmada; “davetimizi geri çevirmeyerek bu akşam bizle bir araya geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Bizlerin yaptığı hizmetleri kamuoyuna duyuran, bir eksiğimiz olduğunda eleştirilerinizle bizleri yönlendirdiğiniz için teşekkür ediyorum. Üç yıldır Belediye Başkanlığı görevini yürütüyorum, bu süre zarfında personelim ile birlikte çok güzel hizmetler yaptık. Çok başarılı çalışmalara imza attık. Ancak içimizde hep yüz yıllardır yaşadığımız yerden ayrılmanın burukluğu var. Kolay değil, eski hatıralarımız bir taraftan artık toprak altında kalmaya başladı. Netice olarak üç yılıdır sizlerle birlikte çalışıyoruz. Allah nasip ederse iki yıl daha birlikteyiz. Bu akşam sizlerle olmaktan çok mutlu oldum” dedi.

Yemeğe katılanlar bol bol sohbet edip neşeli bir akşam geçirdiler. Demeç ve Yatağan gazeteleri İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu, Yeni Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Burak Eke de; “Yeşilbağcılar Belediye Başkanımız Sayın Ertaf Cicili'ye, bu akşam bizleri bir araya getirerek güzel bir akşam geçirmemizi sağladığı için çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılarının devamını diliyoruz” dediler.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90