Cicili İşçilerle Yemekte Bir Araya Geldi

Yeşilbağcılar Belde Belediye Başkanı Ertaf Cicili, düzenlediği yemekte, belediye bünyesinde çalışan işçilerle bir araya geldi. Yemek etkinliklerine, önümüzdeki günlerde memurlar ve belediye meclisi üyeleriyle bir araya gelinerek devam edeceği öğrenildi.

Cicili İşçilerle Yemekte Bir Araya Geldi
 Yeşilbağcılar Belde Belediye Başkanı Ertaf Cicili, 30 Mart 2014 tarihiyle birlikte kapanacak olan Yeşilbağcılar Belde Belediyesi’ndeki personellerle yemekte bir araya gelmek için bir dizi program hazırladı. Bu kapsamda ilk önce belediye bünyesinde çalışan işçilerle bir araya gelen Cicili, yemek etkinliklerine, önümüzdeki günlerde memurlar ve belediye meclis üyeleriyle bir araya gelinerek devam edeceklerini söyledi.

10 Ocak Cuma günü Bozüyük Beldesi’ndeki Pınarbaşı Restaurant’ta düzenlenen akşam yemeğine Başkan Cicili ailesiyle birlikte katılırken, belediye bünyesinde çalışan işçiler de aileleriyle birlikte tam kadro katıldı.

Burada bir açıklama yapan Başkan Cicili, özverili çalışmalarından dolayı personellerine teşekkür etti.

Cicili, açıklamalarını; “Yeşilbağcılar Beldesi’nin yeniden kurulması sürecinde birlikte çok önemli çalışmalara imza attık. Sizlerin özverili çalışmaları olmasaydı belki de bu kadar başarılı olamayacaktık. Bu yüzden sizlere çok teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz ki belediyemizin kapatılmasına sayılı günler kaldı. Bu nedenle sizlerle bir araya gelerek hep birlikte güzel bir akşam geçirmek istedim. Katılımlarınızdan dolayı da ayrıca teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2014, 18:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER