Cicili Meclis Üyeleriyle Yemekte Bir Araya Geldi

Yeşilbağcılar Belde Belediye Başkanı Ertaf Cicili, 5 yıl boyunca birlikte çalıştığı Belediye Meclis üyeleriyle yemekte bir araya geldi.

Cicili Meclis Üyeleriyle Yemekte Bir Araya Geldi
 Yeşilbağcılar Belde Belediye Başkanı Ertaf Cicili, 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi ile birlikte kapanacak olan beldenin son günlerinde belediye personelleri ve belediyenin çalışmalarında emeği geçenlerle geçtiğimiz haftalarda bir araya gelmişti. Son olarak Belediye Meclisi üyeleriyle bir araya gelmek isteyen Cicili, cuma akşamı Pınarbaşı Restaurant’ta bir yemek programı düzenledi.

9 meclis üyesinin aileleriyle birlikte katıldığı yemeğin açılış konuşmasını yapan Başkan Cicili, Belediye Meclisi ile birlikte demokratik bir yönetim sergilediklerini söyledi. Cicili, yaptığı konuşmada; “Belediye Meclisimizde yer alan 9 üyemiz ile siyasi parti ayırt etmeksizin demokratik bir şekilde beldemize güzel hizmetler kazandırdık. Meclis üyelerimizle birlikte beldemizin taşınması sürecini başarıyla geçirdiğimiz düşünüyorum. Bu birlikteliğiniz için hepinizi çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Cicili’den sonra konuşan Yeşilbağcılar Belde Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Ali Kurt, yaptığı konuşmada; “2008 yılında kamulaştırılmaya başlanan beldemizin taşınması söz olduğu bir dönemde önemli ve sorumlu bir görev üstlendiniz. Beldemiz taşınmayla da kalmadı, bir de beldenin yarılması ve kayması söz konusu olduğundan, hepiniz o günlerde diken üstünde görev yaptınız. Zaman zaman görüş ayrılıkları da olsa, sonuç olarak düşünceleriniz aynıydı. Halkımızın bir an önce yeni yerleşimdeki evlerinin inşası ve bu evlerine taşınmalarıydı. Çünkü eski yerleşimde kalmak tehlikeli ve sakıncalıydı. Bu nedenle, zor bir dönemde zor bir görev üstlendiniz. Fakat bu zorlu dönemde Belediye Başkanınız ve sizler önemli başarılar elde ettiniz. Beldemiz ve belediyemizden, tüm havalide övgüyle bahsedilir oldu. Bunları sizler sağladınız. Belediye Başkanımız ilçe belediye başkanlığına aday oldu. Bunlar da hep sizlerin almış olduğu salim kararlar ve aklıselim düşünceleriniz ve katkılarınızla olmuştur.

Beldemizdeki bu önemli çalışmaların ardından ve başarılarınızın taçlandırılması ve birlikte kaynaşmanın mutluluğunu perçinlemek için düzenlenmiş olan bu yemeğin, yıllarca hiç unutulmayacağını ve her oturumda bu günden bahsedileceğini düşünüyorum.

Bundan sonraki yaşamımızda, değerli başkan ve siz sayın meclis üyelerimizin, gerek siyasi, gerekse beldemizin geleceği ve huzuru açısından yine katkılarınızı, bir vatandaş olarak hep bekleyeceğiz. Seçileceğiniz yeni yönetim organlarında, partiler üstü ve sağduyuyu elden bırakmadan tarafsız ve milli duygularımızın ağır bastığı bir şekilde bizlere ve belde halkımıza sahip çıkmaya devam etmenizi istiyoruz.

Bu vesileyle, yemeğe düzenleyen, burada bir arada olmamızı sağlayan Belediye Başkanımız Sayın Ertaf Cicili'ye ve yemeğe icabet ettiğiniz için sizlere, Mali Hizmetler Müdürü arkadaşımız Seyfi Çoban'la birlikte, hepinize en derin sevgilerimizle teşekkür ediyor, mutlu, umutlu, sağlıklı ve sevdiklerinizle birlikte güzel günler geçirmenizi diliyoruz” dedi.

 

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2014, 20:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet kaya
mehmet kaya - 6 yıl Önce

yiyin efendiler yiyin bu hanı yağma sizin turgut, bozüyük, bozarmut, bencik kapanıyor onlar niye yemiyor? kaç kez verildi bu yemek

bagcilarli
bagcilarli - 6 yıl Önce

Bukardar imrenmek olmaz ki deseydin senide götür duk

SIRADAKİ HABER