Cicili’den Destekçilerine Teşekkür

Yeşilbağcılar Belde Belediye Başkanı ve CHP Yatağan Belediye Başkan eski Aday Adayı Ertaf Cicili, yazılı basın açıklaması yaparak aday adaylığı sürecinde kendisine destek veren herkese teşekkür etti.

Cicili’den Destekçilerine Teşekkür
 Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi, 9 Şubat Pazar günü toplanarak CHP Yatağan Belediye Başkan Adayı’nın mevcut Belediye Başkanı H. Haşmet Işık olduğunu açıklamıştı.

CHP Yatağan Belediye Başkanlığı için 8 adayın yarıştığı Yatağan’da adaylardan Yeşilbağcılar Belde Belediye Başkanı Ertaf Cicili, Yatağan Belediye Başkan Adayı’nın H. Haşmet Işık olarak açıklanması üzerine bir yazılı basın açıklaması yaparak H. Haşmet Işık’a başarılar diledi ve aday adaylığı sürecinde kendisini destekleyenlere teşekkür etti.

Cicili, yaptığı açıklamada; “Eylül ayında başlayan Belediye Başkanlığı aday adaylığı sürecimiz 09 Şubat 2014 Pazar günü sona ermiştir. Partimizin 9 Şubatta tespit etmiş olduğu Yatağan Belediye Başkan adayımız Sayın Hasan Haşmet Işık’a, partimizin vermiş olduğu yeni görevinde başarılar diliyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Aday adaylığım döneminde şahsıma destek veren tüm partili arkadaşlarıma, beldemiz halkına ve tüm Yatağan halkına en derin sevgi ve saygılarımı sunuyor ve teşekkür ediyorum. Bu bir sorumluluk üstlenme anlayışıdır. Bu anlayışımız, partimizin demokratik siyasal tercihi içerisinde yer bulmuştur.

Bu nedenle, ben aday adaylığımız süreci içerisinde birlikte olduğumuz diğer aday adayı arkadaşlarımızı da sağduyulu, hoşgörülü ve duyarlı olmalarını öneriyorum. Partimizin seçimlerde başarı sağlaması için elimizden gelen her türlü fedakârlığı yapmamız gerektiğini ve çalışmalarımızın bu yönde sürdürülmesini temenni ediyorum. Yerel seçimlerde seçimlerin sağlıklı ve huzurlu bir ortamda gerçekleşmesini diliyorum” dedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2014, 18:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
durmuş ali
durmuş ali - 6 yıl Önce

ertaf başkan bir türlü haşmeti indiremedin. aslında sen yakışıyordun. meclis isteme haşmet bey pilinizi bitirir

SIRADAKİ HABER