ÇİM HOKEYİ TÜRKİYE YARI FİNAL GRUP MÜSABAKALARI BU SENE MUĞLA’DA YAPILDI

Okul Sporları Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler Grup Birinciliği müsabakaları Kötekli Sentetik Sahasında oynandı. Konya, Manisa, Antalya ve Denizli illerinden gelen takımlar Grup Birinciliği için mücadele ettiler.

ÇİM HOKEYİ TÜRKİYE YARI FİNAL GRUP MÜSABAKALARI BU SENE MUĞLA’DA YAPILDI

 NAMAĞLUP GRUP LİDERİ OLARAK TÜRKİYE FİNALLERİNDEYİZ!
Yatağan Bozüyük Ayser Kazım Eren Ortaokulu Yıldız Erkekler Açık Alan Çim Hokeyi takımı 3 galibiyet 1 beraberlik elde ederek Türkiye Yarı Finallerindeki grubunu namağlup lider olarak tamamladı ve 11 - 15 Haziran 2023 Kırklareli - Türkiye Finallerinde oynayacak son 8 takım arasına girdi.
BAŞARI BİRLİKTE GÜZEL. BU BAŞARI HEPİMİZİN.
Antrenör Mahmut İmren, Kafile Başkanı Serhan Çekiç ve  Kafile Başkan Yardımcısı Güngör Yılmaz yayımladıkları teşekkür mesajında, “Öncelikle değerli öğrencilerimizi ve Beden Eğitimi & Spor Dersi Öğretmeni Mahmut İmren'i okul personeli, okul aile birliği, velilerimiz ve sponsorlarımız adına tebrik eder, Türkiye Finallerinde başarılar dileriz. Maçlarımızı stada gelip izleyen velilerimize, misafirlerimize, canlı yayından takip eden herkese desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Beton zeminde çim hokeyi maçlarına hazırlanan, halâ kulüp olmayan takımımızın, çim hokeyi sahaları olan ve her türlü desteği alan kulüp takımlarına karşı mücadelesi devam ediyor. Maddi ve manevi desteklerini sunan kurumlara ve değerli insanlara teşekkür ederiz.
 Türkiye Yarı Finalleri - MUĞLA müsabakaları için araç tahsis eden ve maddi - manevi destek sağlayan Yatağan Belediyesi'ne ve Yatağan Belediye Başkanı Sn. Mustafa Toksöz'e, maddi ve manevi desteklerinden dolayı Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Emre Çay'a, Forma sponsorumuz olan Tadım Et ve Süt Ürünleri'ne, Muğla Ticaret Borsası Başkanı Sn. Hurşit Öztürk'e, Muğla Valiliği Özel Kalem Müdürü Sn. Baki Gencel'e, Yatağan Kaymakamı Sn. Mustafa Emre Kılıç’a, Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Osman Alemdar'a, Bozüyük Muhtarı Ahmet Yanmadık’a, Küçük Azmak Aplangeç Aperatif Çay Bahçesi'ne, Ekrem Bilgin, Erkan Bilgin ve Serkan Bilgin'e, Okul Aile Birliği Başkanlarımız Galip Uygur ve Gürkan Bilgin’e, yardımcı personellerimize, Bozüyük İlkokulu Müdürü Serkan Çulha'ya, Müdür Yardımcısı Ayşe Köse’ye, Süleyman Köse’ye, Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Tevhide Saral’a, Bozüyük Güzelköy Derneği’ne ve Başkan Aşkın Dural’a kurumumuz adına teşekkür ederiz. Bizleri izleyen, arayarak destek veren velilerimize ve öğrencilerimize şükranlarımızı sunarız.” İfadelerimi kullandılar.


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
RIFAT  BACAK
RIFAT BACAK - 4 ay Önce

Okulsporları Hokey Takımlarımıza,emeği geçen herkeze teşekkür eder,oyuncularımızı tebrik eder,başarıların devamını diliyorum.

RİFAT YEŞİLTUNA GÜZEL KÖY ENİŞTESİ
RİFAT YEŞİLTUNA GÜZEL KÖY ENİŞTESİ - 4 ay Önce

Başarılar der tüm güzel köy halkı adına başarılarının devamını canı gönülden dilerim.

SIRADAKİ HABER

banner95