Cuma günü 05.00-12.00 saatleri arasına dikkat!

Muğla Valiliği, YEAŞ Yatağan Termik Santral Trafo Merkezi’ndeki çalışma nedeniyle, Yatağan ve Kavaklıdere’de cuma günü elektrik kesintilerinin yaşanabileceğini bildirdi.

Cuma günü 05.00-12.00 saatleri arasına dikkat!
 Muğla Valiliği, YEAŞ Yatağan Termik Santral Trafo Merkezi’ndeki genel bakım çalışmaları nedeniyle cuma günü 05.00 ile 12.00 saatleri arasında elektrik kesintileri yaşanabileceğini bildirdi.

Valilikten yapılan yazılı basın açıklamasında, “Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) 21. Bölge Müdürlüğü, Muğla İletim Şebekeleri İşletme ve Bakım Müdürlüğü’nün Yatağan TS, Trafo Merkezi’nde gerçekleştirilecek genel bakım çalışmaları kapsamında 16 Ekim 2015 Cuma günü, 05.00-12.00 saatleri arasında elektrik kesintisine gidileceği bildirilmiştir” ifadelerine yer verildi.

Yapılan açıklamada, belirtilen saatler arasında, Yatağan’a bağlı Bencik, Şahinler, Eskihisar, Karaltı, Kozağaç, Çamlıca, Yaylaköy, Yeşilköy,  Cazkırlar mahalleleri ve bu merkezlerdeki tüm özel trafolu müşterilerin, Milas İlçesi üzerinden enerjilendirileceği, Yatağan ilçe merkezi ile Bozarmut, Bozüyük, Turgut, Yeşilbağcılar mahalleleri başta olmak üzere toplam 35 mahalle Menteşe ilçesi üzerinden enerjilendirileceği, Kavaklıdere ilçe merkezi ile Çamlıbel, Çayboyu, Menteşe mahallelerinin içinde bulunduğu toplam 11 mahalle Menteşe ilçesi üzerinden enerjilendirileceği, ancak bu üç ayrı bölgede, kısıt şartlarının oluşması durumunda bu yerleşim birimlerine elektrik verilemeyebileceği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2015, 09:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68