Cumartesi ve Bozarmut pazarlarının günleri değişti

Yatağan Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, cumartesi günü kurulan semt pazarı ve Bozarmut Mahallesi’nde kurulan pazarın günlerini değiştirdi.

Cumartesi ve Bozarmut pazarlarının günleri değişti

Edinilen bilgiye göre, Yatağan Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, cumartesi günü kurulan semt pazarı ve Bozarmut Mahallesi’nde kurulan pazarın günlerini değiştirdi.

Buna göre, her hafta sonu uygulanmakta olan sokağa çıkma kısıtlamasından dolayı cumartesi günleri kurulamayan pazar, aynı yerde perşembe günü kurulacak. Bozarmut Mahallesi’nde pazar günleri kurulan pazar ise, aynı sebepten dolayı pazartesi günü aynı yerde kurulacak.

Bu düzenlemeyle birlikte, Yatağan ilçesinde, pazartesi günü Bozarmut Mahallesi’nde, salı, çarşamba ve perşembe günleri ilçe merkezinde ve cuma günü Turgut Mahallesi’nde pazar kurulacak.

Yatağan Belediyesi, pandemi süresince vatandaşların özellikle pazar yerlerinde azami ölçüde maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyulması gerektiğine dair uyarılarda bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68