Cumhuriyet Caddesi’ndeki mağazalar eşlere ve personellere emanet

Geçtiğimiz hafta Yatağan Belediyesi toplantı salonunda Cumhuriyet Caddesi’ndeki esnafların katılımıyla gerçekleştirilen toplantı sonucunda karantinaya alınan esnafların mağazaları, eşleri ve personelleri tarafından açılmaya devam ediyor.

Cumhuriyet Caddesi’ndeki mağazalar eşlere ve personellere emanet

Yatağan Belediyesi toplantı salonunda Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Yardımcısı İsmail Kaya, Zabıta Amiri Birol Güler, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Kuzu, Cumhuriyet Caddesi’nde mağazası bulunan esnaflar ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya katılanlardan birinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıkması sonucu, toplantıya katılan 62 kişiye karantinaya alındı.

Esnafların karantinaya alınması nedeniyle temaslının temaslısı durumunda bulunan esnaf eşleri ve mağazada çalışan personelleri karantinaya alınmazken, mağazalar karantinanın başladığı günden bu yana esnaf eşleri ve personeller tarafından açılıyor.

Esnaf eşleri ve personeller, mağazaların düzenli olarak dezenfekte edildiğini ve maske ile sosyal mesafe kuralına uyarak hizmet vermeye devam ettiklerini söylediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68