Cumhuriyetimiz 92 Yaşında

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 92. Yıl dönünü etkinlikleri Yatağan’da Atatürk anıtına çelenk sunulması ile başladı.

Cumhuriyetimiz 92 Yaşında
 Türkiye Cumhuriyet’inin kuruluşunun 92‘nci yıldönümü kutlamaları Yatağan’da Atatürk anıtına Yatağan Kaymakamı Gökay Özkan, Yatağan İlçe Jandarma Komutanı Engin Ocak ve Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ın çelenk sunmasıyla başladı. Atatürk anıtında düzenlenen tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Atatürk anıtında düzenlenen çelenk törenine Yatağan Kaymakamı Gökay Özkan, MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, Yatağan İlçe Jandarma Komutanı Engin Ocak, Yatağan Cumhuriyet Başsavcısı Erdal Deveci, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Siyasi Parti ilçe başkanları, sivil toplum örgütü temsilcileri, kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşlarının müdür ve temsilcileri ile ilçede eğitim gören öğrenciler katıldılar.

Yatağan’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları 29 Ekim 2015 Perşembe günü sabah saat 09.00’da Kaymakamlık makamında tebrik töreni yapılması ve saat 10.00’da Kaya Köstepen Şehir Stadyumu’nda kutlama ve resmigeçit töreninin yapılması ile devam edecek. 

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2015, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68