Demeç Ailesine Cemiyetten 6 Ödül

Muğla Gazeteciler Cemiyeti’nin “2014 Basın Ödülleri” sahiplerini buldu. Yatağan Demeç Gazetesi ve Kavaklıdere Demeç Gazetesi, 6 ödül almaya hak kazandı.

Demeç Ailesine Cemiyetten 6 Ödül
 Muğla Gazeteciler Cemiyeti'nin "2014 Basın Ödülleri" yarışmasında Yatağan Demeç Gazetesi muhabiri Burak Alper Kuş haber dalında,  köşe yazarlarından Sakin Koşar güncel siyasi mizah yazı dalında, Turgay Mutlu güncel kültürel yazı dalında, Mustafa Yücel güncel felsefi yazı dalında, Neşet Karadağ güncel gezi yazı dalında ve Kavaklıdere Demeç Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Uğur Kocabaş ise foto haber dalında ödüle layık görüldü.

 Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ünal Türkeş, cemiyet binasında düzenlediği basın toplantısında, ödül alan gazetecileri ve eserlerini açıkladı. Türkeş, Muğla merkez ve ilçelerinde görev yapan basın mensuplarının katıldığı yarışmada, jüri üyelerinin titizlikle yaptığı değerlendirmenin ardından ödül almaya hak kazanan gazetecileri kutladı.

Türkeş, 2014 Basın Ödülleri’nde bu yıl Cumhuriyet Gazetesi'nin ilk yazı işleri müdürlerinden Köyceğizli Feridun Osman Menteşeoğlu adına da bir ödül verileceğini, bunun da yazar Bahattin Uyar'a verildiğini ifade etti.

Muğla Gazeteciler Cemiyeti’nin “2014 Basın Ödülleri”, 14 Ağustos tarihinde düzenlenecek ödül töreninde sahiplerini bulacak.

 

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2014, 22:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68