Demeç ve Anıl’a Renk Geldi

Yatağan Demeç Gazetesi bundan böyle siz okurlarına birinci sayfasından renkli olarak ulaşıyor. Anıl Ofset Matbaa bünyesine kattığı yeniliklerle müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmaya devam edecek.

Demeç ve Anıl’a Renk Geldi
 Anıl Ofset Matbaa Makine parkına kazandırdığı Japon üretimi KOMORİ marka iki renk ofset baskı makinesi sayesinde 50X70 ebatlarında saatte 10 Bin baskı yapabilme kapasitesinde. Müşterilerimizin, afiş, dergi, gazete, broşür ve her türlü renkli matbaa baskı işlerini daha hızlı ve daha kaliteli şekilde hizmet vermemizi sağlayacak olan iki renk baskı ofset makinemizle hizmete devam ediyoruz.
Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu, Anıl Ofset Matbaacılık ve Demeç Gazetesi olarak Yatağan halkına en iyi ve hizmeti en hızlı şekilde verebilmenin gayreti içerisinde olduklarını belirterek, “okurlarımızın ve müşterilerimizin bize verdikleri güç, destek ve güven sayesinde kendilerine vereceğimiz hizmetin daha kaliteli ve daha hızlı olması bizim içinde son derece önemli hale gelmiştir. Bu bağlamda matbaacılık sektöründe atılması gereken her türlü adımları atmaya devam edeceğiz. Bundan böyle Demeç Gazetemizin kapak sayfalarını tamamen renkli baskı ile çıkartma kararı alırken, okurlarımızın ilçede tek gazete olmamıza karşın bizlere gösterdikleri güvene sonsuz teşekkür ediyor ve bu güvenlerinin kesinlikle boşa çıkartılmayacağının herkes tarafından bilinmesini istiyoruz. Öte yandan Kavaklıdere’den Fethiye’ye, Marmaris’ten, Bodrum’a kadar il genelindeki tüm matbaa müşterilerimizin siparişlerine daha hızlı ama çok daha kaliteli ürünlerle hizmet vermeye devam etmek için çabalarımız devam edecektir. Demeç Gazeteleri ve Anıl Ofset Matbaacılık olarak tüm okurlarımıza ve müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2013, 18:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Akin ugur
Akin ugur - 7 yıl Önce

musteri degil okuruz biz

SIRADAKİ HABER