banner80

Demir: “Mutlu geldim, mutlu ayrılıyorum”

Yatağan Orman İşletme Müdürü Bekir Doğan Demir, Balıkesir’in Sındırgı ilçesine Orman İşletme Müdürü olarak atandı.

Demir: “Mutlu geldim, mutlu ayrılıyorum”
 2013 yılından beri Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Yatağan Orman İşletme Müdürü olarak görev yapan Bekir Doğan Demir, kendisinin tayin istemesi üzerine, Orman Genel Müdür Vekili İsmail Üzmez’in 20 Haziran 2014 tarihli oluruyla, Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü Sındırgı Orman İşletme Müdürü olarak atandı.

Yatağan’a mutlu bir şekilde geldiğini ifade eden Demir, ayrılırken de mutlu olduğunu, Yatağan’daki görev süresince güzel günlerinin geçtiğini söyledi.

Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü’ndeki müdür yardımcılığı ve müdürlük görevleri sırasında kurum personelleriyle başarılı çalışmalara imza attıklarını ifade eden Demir, “Görevim süresince kurum personelleriyle, özellikle yangın sezonlarında başarılı çalışmalara imza attık. Bunun yanı sıra diğer kurum ve kuruluşlarla da birlikte hareket ederek halkımıza hizmetlerde bulunduk. Kurumumuzdaki personellerimize bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar diler, bizle birlikte koordineli hareket ederek başarılı çalışmalara imza atan kurum ve kuruluşlara teşekkür ederim” dedi.

Özellikle yangın sezonlarında meydana gelen yangınlara müdahale sırasında fedakârlık gösteren ve ihbarda bulunarak faciaların önlenmesinde katkısı olan vatandaşlara da katkılarından dolayı teşekkür ettiğini belirten Demir, kendisinden boşalacak olan makama Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Yılanlı Orman İşletme Müdürü Mehmet İşçi’nin vekaleten atandığını açıkladı.

2010 yılının Ağustos ayında Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü’ne müdür yardımcısı olarak tayin olan Bekir Doğan Demir, 2013 yılının Ağustos ayında İşletme Müdürlüğü’ne getirilmişti.

Mehmet İşçi kimdir?

Aydın’ın Çine ilçesinde 1967 yılında dünyaya gelen Mehmet İşçi, ilk ve orta öğrenimini Çine’de tamamladı. 1988 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Fakültesi’nden mezun oldu. Orman Genel Müdürlüğü emrinde kadrolu olarak 1991 yılında Erzurum Orman Bölge Müdürlüğü’nde Karıncadüzü Orman İşletme Şefi olarak göreve başladı. Daha sonra sırasıyla 1992-1995 yıları arasında Aydın Karpuzlu Orman İşletme Şefi, 1995-2004 arası Söke İşletme Şefi, 2004-2008 arası Muğla Karaçam ve Ağla Orman İşletme Şefliği görevlerinin ardından 2008-2013 arasında Köyceğiz Orman İşletme Müdürü olarak görev yaptı. 22 Mayıs 2013 tarihinde Yılanlı Orman İşletme Müdürü olarak göreve başladı.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2014, 19:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68