Demir ve Gökcan’dan yatırım müjdesi

AK Parti Muğla milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan, “Son 2,5 yılda Muğla’mıza 6 Milyar liradan fazla kaynak aktarılmasını sağladık” dediler.

Demir ve Gökcan’dan yatırım müjdesi

Demir ve Gökcan, yaptıkları açıklamada, eğitimden, üniversite ve sağlığa, altyapıdan çevreye, gençlik ve spordan aile ve kadınlara, enerjiden  kültür ve turizme, ulaşımdan içme suyu, gölet ve dere ıslahlarına  kadar her alanda Muğla’ya yatırımlara devam ettiklerine işaret ederek, şu bilgileri paylaştı:

“Son olarak da yaptığımız girişim ve görüşmelerimiz olumlu sonuç verdi. Milas ilçemiz Güllük Mahallesi’ndeki Hazine’ye ait araziyi ‘Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’ yapılmak üzere İl Sağlık Müdürlüğümüze tahsis ettirdik.

Menteşe ilçemiz Akkaya Mahallesi’nde bulunan Hazine arazisinin de ‘Çim Yüzeyli Futbol Sahası ve Spor Tesisleri’ yapılmak üzere Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze tahsisini sağladık.”

Demir ve Gökcan diğer alanlardaki yatırımlarla ilgili olarak da şunları ekledi:

“Sağlık yatırımlarına çok özel önem veriyoruz ve hemşerilerimizin en modern şartlarda sağlık hizmeti alması için çalışıyoruz. Bunun için de sağlık yatırımlarını titizlikle takip ediyoruz.

Bu süreçte Muğla’mıza özel destek, ilgi ve yardımları için başta Genel Başkanımız Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm Bakanlarımıza, hemşerilerimiz adına teşekkür ediyor,  şükranlarımızı sunuyoruz .”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68