DEMİR'DEN BAÅžKAN,A ÖVGÜ

DEMİR'DEN BAÅžKAN,A ÖVGÜ

DEMİR'DEN BAÅžKAN,A ÖVGÜ

CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, Yeşilbağcılar Beldesi,ne giderek,  yeni yerleşim alanındaki çalışmaları yerinde gördü.

Seçim sonrası seçmenlerle buluşmak, onların sorunlarını dinlemek üzere Yatağan,a gelen CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, beraberinde Belediye Başkan Vekili Tarcan Oğuz ile birlikte Yeşilbağcılar Beldesi,nde Belediye Başkanı Ertaf Cicili ile bir araya geldi.

Belde,de Belediye Başkanı Cicili'den yeni yerleşim alanındaki çalışmalar hakkında bilgi alan CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, yeni yerleşim alnını gezdi. Demir; “Yeşilbağcılar Beldesi,nin başarılı bir Belediye Başkanı var.  Yeni yerleşim yerine çok sayıda konut yapıldı. Belde halkının çoğu da buraya taşınmış durumda.  Belediye binası da bitmek üzere, ben tek başına bu beldeyi yerleşim alanına taşıyan, Belediye binasına kendi imkânlarıyla yapan çalışkan Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum.  En önemli olan şu anda Yeşilbağcılar Beldesi,nin yeni yol sorunudur. Sağlık Ocağı ve Okul için de bazı sorunlar var. Bu konuda Muğla Valiliği, Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yatağan Kaymakamlığının destek olması lazım. Önümüzdeki süreçte okulun temelinin atılması için bu konunun takipçisi olacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68