banner80

Demir’den Oda ve Kooperatiflere Ziyaret

CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Yatağan’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Demir’den Oda ve Kooperatiflere Ziyaret
 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi çalışmaları kapsamında Yatağan’a gelen Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, CHP Yatağan Belediye Başkan Adayı H. Haşmet Işık’ın seçim bürosunda partililerle bir araya geldi.

Seçim bürosu ziyaretin ardından CHP Yatağan Belediye Başkan Adayı H. Haşmet Işık, CHP Yatağan İlçe Başkanı Kamil Genek ve CHP Yatağan Belediye Meclis Üyesi adaylarıyla birlikte bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir’in ilk durağı, Yatağan Esnaf ve Sanatkârlar Odası oldu.

Burada Oda Başkanı Mustafa Kuzu ile görüşen Demir, “Esnafların sorunlarını biliyoruz. Onlarla ilgili Meclis’te sık sık öneri vermekteyiz. Esnaflarımızın ekonomik kriz içerisinde olduklarını görmekteyiz” dedi.

Ziyaret sırasında konuşan Belediye Başkan Adayı H. Haşmet Işık ise; “Sık sık esnaflarımız ile bir araya gelerek onların sorunlarını çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. İlçemizin ekonomik refah düzeyinin yükselmesi hepimizin sorunudur. Yerel seçimlere az bir zaman kaldı. Sevgi, saygı ortamında gerginlik yaratmadan, güle oynaya seçimleri bitirmeliyiz” dedi.

Yatağan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Kuzu; “İlçemizde tüm kurum ve kuruluşlarla iyi ilişkiler içerisindeyiz. Özellikle Yatağan Belediyesi ile birlik beraberlik içerisinde çalışmalarımız devam etmektedir. Sorunlarımızı birlikte çözmekteyiz. Yarın da aynı ilişkiler içerisinde çalışmalarımızı devam ettireceğiz” dedi.

Yatağan Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na gerçekleştirilen ziyaretin ardından Yatağan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret eden Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir ve beraberindekiler, burada da Kooperatif Başkanı Süleyman Can ile bir araya geldiler.

Ziyaret sırasında konuşan Belediye Başkan Adayı H. Haşmet Işık; “Yatağan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin geçmişi çok eski tarihlere dayanmaktadır. Türkiye’de örnek gösterilen bir kuruluşumuzdur. Sağlıklı bir şekilde çalışmalara devam etmektedir. Bizler de her zaman onlarla birlikteyiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kooperatif Başkanı Süleyman Can; “Bu nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim. Sizlerin Meclis’teki çalışmalarınızı yakinen takip etmekteyim. Sizleri kutlarım. Belediye Başkanımız H. Haşmet Işık her gün bizimle birlikte, kendisi taleplerimize anında çözüm bulmaktadır. Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz dedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2014, 18:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali amcanız
ali amcanız - 7 yıl Önce

haşmet bey muammer bahçeli'demi başkan adayı sanki ikiniz birden adaysınız. illaha ki ikiniz birbirinizi tamamlayacaksınız. 15 yıl yemedi illahaki 20 yıl olacak ikiniz birbirinizi çok tamamlıyorsunuz. yatağan halkı ikinizi çok beyeniyor.aferin. ikinizde çok başarılı belediye başkanısınız.

chp liler
chp liler - 7 yıl Önce

maşallah maşallah ekibe bakın tam hizmet ekibi 20 yıllık muammer bahçeli, 15 yıllık haşmet ışık, değişmez başkan kankası tarcan oğuz, önder öztemiz yatağan sizlerden hizmet bekliyor.böyle çalışkan bir ekip bulamazsınız. yatağan çağ atlayacak. allah nazardan korusun

çarşı48
çarşı48 - 7 yıl Önce

al birini vur ötekine.ne hikayeler anlatıyorsunuz merak ediyorum bu millete.özellikle sizi bi gün bi kahvede dinleyeceğim.

ahi köylüler
ahi köylüler - 7 yıl Önce

tarcan ve tacettin kardeşler biri on beş yıllık biri yirmi yıllık belediye başkanları. liderleri önder maşallah nazardan saklasın. bu ekip yatağanı uçurur. çok başarılılar. işe çamaşırhaneden başladılar. yatağanda temizlik hareketi başlamıştır.

SIRADAKİ HABER

banner68