Demir’e veda için bir araya geldiler

Sındırgı Orman İşletme Müdürlüğü’ne atanan Bekir Doğan Demir için ilçe protokolünün de katıldığı bir veda yemeği düzenlendi.

Demir’e veda için bir araya geldiler
 2013 yılından beri Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Yatağan Orman İşletme Müdürü olarak görev yapan Bekir Doğan Demir, kendisinin tayin istemesi üzerine, Orman Genel Müdür Vekili İsmail Üzmez’in 20 Haziran 2014 tarihli oluruyla, Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü Sındırgı Orman İşletme Müdürü olarak atandı.

Kısa bir süre içerisinde Yatağan’a veda edecek olan Demir için, Bozüyük Pınarbaşı Restaurant’ta veda yemeği düzenlendi. Ramazan ayı nedeniyle iftar saatinde düzenlenen yemek, İlçe Müftüsü Şahabettin Yılmaz’ın okuduğu dua ile başladı.

Yemeğe, Yatağan Kaymakam Vekili Veli Biçer, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Kamil Kıspet, daire amirleri ve orman personelleri katıldı.

Kendisi onuruna düzenlenen veda yemeğinde konuşan Demir, katılan herkese teşekkür etti. Yatağan’daki görev süresince diğer kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde başarılı çalışmalara imza attığına inandığını ifade eden Demir, yemek organizasyonunun düzenlenmesinde emeği geçen Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü Merkez Şefliği’ne de ayrıca teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2014, 19:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan dede
hasan dede - 7 yıl Önce

bildiğimiz kadarıyla müdürümüz oruç tutmazdı ama iftar yemeği verilmiş. oruç tutmadan iftar sofralarında oturmayı anlamış değiliz. hayırlısı olsun allah yolunu açık etsin.

SIRADAKİ HABER

banner68