banner80

Depremzedelere bir destek de CHP Yatağan’dan!

İzmir’de meydana gelen depremde zarar gören vatandaşların yardımına, CHP Yatağan Başkanlığı yetişti. Partililerin duyurusuyla toplanan malzemeler, İzmir’deki ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırıldı.

Depremzedelere bir destek de CHP Yatağan’dan!

İzmir’in Seferihisar açıklarında meydana gelen 6.6 şiddetindeki depremin ardından tüm Türkiye’den İzmir’deki depremzedelere yardım yağarken, CHP Muğla Başkanlığı’nın organizasyonuyla Yatağan Başkanlığı da yardım kampanyası başlattı.

Depremin hemen ardından özellikle sosyal medya üzerinden duyurular yaparak depremzedelerin ihtiyacı olabilecek malzemeleri toplayan CHP Yatağan Başkanlığı, CHP Yatağan Gençlik Kolları Başkanı Ali Işık nezaretinde CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban ve İl Gençlik Kolları Başkanı Göksel Billur eşliğinde İzmir’e giderek malzemeleri, CHP İzmir Başkanlığı’na teslim ettiler.

CHP İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “İzmir’de meydana gelen ve çok sayıda vatandaşımızın hayatını kaybettiği deprem haberini alır almaz harekete geçtik ve deprem nedeniyle evsiz kalan veya evine girmeye korkan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek için yardım kampanyası başlattık. Sağ olsun, partililerimiz ve Yatağanlılar bu konuda duyarsız kalmadı ve kısa süre içerisinde yardımlarını bizlere ulaştırdı. Biz de bu yardımları İzmir’e ulaştırdık. Kampanyamız devam ediyor. Düzenli olarak İzmir’e yardımlarımızı ulaştıracağız” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68