Deva Partisi Yatağan Teşkilatı hizmete girdi

Ali Babacan liderliğinde geçtiğimiz yıl kurulan Deva Partisi, Yatağan ilçesinde teşkilatlandı. İlçede hizmete giren partinin ilk konuğu, Deva Partisi İl Başkanı Mehmet Tolga Keskin oldu.

Deva Partisi Yatağan Teşkilatı hizmete girdi

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Partisi Yatağan Başkanlığı, Fatma Özalp Ak başkanlığında Yatağan’da kuruldu. Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde açılan parti teşkilatını ilk ziyaret eden partinin İl Başkanı Mehmet Tolga Keskin oldu.

Keskin, ziyarette yaptığı açıklamada, “Bugün Yatağan teşkilatımızın son eksikliklerini de giderek hizmete açmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Yatağan, anneannemin buralı olması nedeniyle benim için ayrı bir öneme sahip. Artık Yatağan’daki yerimiz belli, tabelamızı da astık. Yatağan için hayırlı olsun. İnşallah temmuz ayında da ilçe kongremizi de yapacağız. Ülke genelinde olduğu gibi Yatağan başlarda olmak üzere Muğla’da Deva Partisi’ne ciddi bir ilgi var” dedi.

Partilerin ilk seçimlere iddialı bir şekilde girmesi için teşkilat olarak sahada olduklarının altını çizen Keskin, “Siyasetin bu noktaya geldiği günlerde siyasete soyunmak, ateşten gömleği giymektir. O yüzden tüm teşkilatlarımızı kutluyorum. Sık sık vatandaşlarımızla bir araya gelerek kendileriyle dertleşiyoruz ve onlara nasıl deva olacağımızı anlatıyoruz. Halkımız şunun farkında, bugünler geçecek. Bunun çözümü Deva Partisi’dir. Vatandaşlarımız, Genel Başkanımız Ali Babacan’ın önderliğinde tüm teşkilatları ve partilileriyle birlikte adım adım iktidara yürüdüğünden emin olsunlar. Eninde sonunda bu bayrak bize devredilecek. Deva Partisi, iktidara geldiğinde tüm Türkiye, ülkenin nasıl yönetilmesi gerektiğini görecek. Ülkeyi şuandaki halinden kurtarabilecek tek kadro, Deva Partisi’nin kadrolarıdır” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68