Dikkat! Şantiye Alanı!

Yeşilbağcılar Belde Belediyesi’ndeki çalışmalar sürüyor. Belde Belediye Başkanlığı’na geldiği günden beri planladığı projelerin neredeyse hepsini hayata geçiren Ertaf Cicili, yeni çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Dikkat! Şantiye Alanı!
 Yeni yerleşim yerleri Dağdibi ve TOKİ Evleri’ndeki eksiklikleri gidermenin yanı sıra Yeşilbağcılar Ovası’ndaki eksiklikleri de gidermenin çalışmalarını sürdüren Yeşilbağcılar Belde Belediye Başkanı Ertaf Cicili, bu kapsamda yaklaşık 8 km’lik ova yolunda düzenlemenin yapıldığını belirtti.

Çalışmalar hakkında bilgiler veren Cicili, hizmete devam edeceklerini belirterek “Bizi takip etmeye devam edin” dedi.

Cicili, yaptığı açıklamada; “Beldemizin taşınmasını 3 yıl gibi bir sürede gerçekleştirdikten sonra, halkımızın sağlıklı ulaşımı, iletişimi, sosyal ve kültürel ihtiyaçlarının tamamını karşılamak üzereyiz. Ekibimizle hazırlamış olduğumuz plan ve program çerçevesinde halkımıza verilecek hizmetlerle ilgili koyduğumuz hedefimize ulaşmak üzereyiz. Çalışmaktan ve üretmekten zevk alıyoruz.

Görevimizi layıkıyla yaptığımız sürece, halkımızın, partimizin ve bizim bundan çok yararlı sonuçlar çıkaracağımız kesindir. Kaynaklarımızı ölçülü ve akıllı kullanmanın bilinciyle yatırımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Hizmette, yaratıcı, ekonomik, sağlıklı, tüm kesimlerin faydalanmasını esas alan ve sürdürülebilir olan bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ve başarılı da oluyoruz. Halkımız memnun, biz de memnunuz.

Beldemizin yaklaşık 8 km ova yolunda düzenleme yapıyoruz. Yollarımızı öncelikle üzerinde su durmayacak şekilde reklaj yapıyoruz, sonra bu yollarımızı 0,75 mm kırma çakıl seriyoruz daha sonra, 0,50 mm çakılla aralarını doldurup silindirle sıkıştırılarak sıkı döşeme haline getirilecek. Böylece yollar asfaltlamadan daha sağlıklı bir yapıya kavuşmuş olacak. Yollarımızın iyileştirilme çalışmalarının yaklaşık iki hafta gibi bir sürede bitirilmesi öngörülüyor. Yapımı tamamlandıktan sonra halkımız tarlalarına, bahçelerine ve evlerine her türlü aracıyla rahatlıkla gidip gelecek. Halkımıza şimdiden hayırlı olsun. Hizmetlere devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.”

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2014, 18:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
tokili..
tokili.. - 6 yıl Önce

neden bu gösterdiği ilgiyi,,toki yede gösstermiyor..yol üstü olduğu içinmi..toki içerde kldığı içinmi...

mehmet kaya
mehmet kaya - 6 yıl Önce

küçücük belediye para buluyor iş yapıyor. yatağan belediyesi seyrediyor. haşmet bey ciciliden örnek al. koskoca ilçe belediyesinde doğru dürüüst yol yok. cicili tarla bahçe yolları bile yatağanınkınden güzel haşmet bey yeşilbağcılardan geçerken biracık durda bakıver yolları yatağan a ciciliyimi getirsek acaba haşmet bey ne dersin?

yatıganlı
yatıganlı - 6 yıl Önce

sayın tokili ben dışarıdan objektif gözle bakan biri olarak ve yıllardır ertaf başkanın hizmetlerini takdirle takip eden biri olarak bu yorumunuzun altında sadece siyasi karşıtlık olduğunu düşünüyorum ertaf başkan tokiyede hizmetler yaptı ve halen daha yapmaya devam ediyor.

tokili2
tokili2 - 6 yıl Önce

başkanımıza laf yok dağdibine yaptığı hizmetler kadar elinden geldiğince toki yede hizmet ediyor ve önümüzdeki zamanlarda da yatağana yapacak inşallah.

SIRADAKİ HABER